Eiropas autokrosa čempionāta 7. posms Pržerovā

Svētdiena, 25.08.2013.

12.00 Rīts Čehijas trasē sākās ar nelielu lietu, bet pirms braucieniem pārstāja līt, debesis apmākušās, laiks sacensībām labvēlīgs.
   Noslēgušies 2. kvalifikācijas braucieni. Buggy 1600 klasē A. Kuļikovskis un R. Baldiņš savos braucienos finišēja 5. vietā, bet M. Līcis savā grupā – 6.
 Kopvērtējumā pēc 2. kvalifikācijas Baldiņš 14. vietā, A. Kuļikovskis 15., bet Līcis – 17. Baldiņam ar Līci starts 3. kvalifikācijā vienā grupā.
      Super Buggy klasē E. Grencis savā grupā finišēja 4. vietā. J. Bokam brauciena sākumā tūlīt pēc starta priekšā sagriezās Hošeks, abi atpalika, bet vēlāk Jānim neizdevās cīnīties ar priekšā esošajiem braucējiem sadursmes laikā bojātā bagija priekšējā kreisā riteņa dēļ, viņš finišēja septītais. J. Kuļikovskis savā braucienā nefinišēja.
     Kopvērtējumā pēc 2. kvalifikācijas Super Buggy klasē Grencis 10. vietā, Boks – 18., bet J. Kuļikovskis – 19.

14.50 Noslēgušies 3. kvalifikācijas braucieni. Buggy 1600 klasē Māris Līcis finišēja 4., A. Kuļikovskis – 5., bet R. Baldiņš tehnisku problēmu dēļ nefinišēja, pēc brauciena ierindots 6. vietā.
     Kopvērtējumā pēc visiem kvalifikācijas braucieniem A. Kuļikovskis ieņem 14. vietu, R. Baldiņš – 15., bet M. Līcis – 16. Līdz ar to visiem latviešiem starts B finālā no trešās rindas.
    Super Buggy klasē E. Grencis finišēja 5., J. Boks cīņā par trešo vietu ar Romanu Keršku atkrita uz 5. vietu. J. Kuļikovskis nestartēja.
     Kopvērtējumā pēc visiem kvalifikācijas braucieniem E. Grencis 12. vietā, J. Boks - 16. vietā, bet J. Kuļikovskis - 19. vietā. Grencim un Bokam starts B finālā, attiecīgi no 2. un 3. rindas.

16.30 Lietainos apstākļos noslēgušies B fināli. Šoreiz no latviešiem visātrākais Ronalds Baldiņš Buggy 1600 klasē, kurš izcīnīja 3. vietu B finālā (11. vieta sacensību kopvērtējumā), Andris Kuļikovskis B finālā finišēja 5., bet Māris Līcis - 6. Abi sacensību kopvērtējumā attiecīgi 13. un 14. vietā.
     Super Buggy B fināls izvērtās kā šovs skatītājiem, jo lietus lija vēl spēcīgāk un trase bija slidenāka, nekā ziemā ledus. Uzreiz pēc starta trešajā vietā izrāvās Ervins Grencis, bet tā paša apļa pēdējā līkumā ieslīdēja bortā (kur vēlāk atradās vēl daži bagiji), līdz ar to Ervinam B finālā 9. vieta (17. vieta sac. kopvērtējumā). Jānis Boks veica gandrīz visus fināla apļus, bija aizcīnījies jau līdz 3. vietai, bet priekšpēdējā aplī pēdējā līkumā kopā izslīdēja un saķērās ar priekšā braucošo bagiju, kā rezultātā Boka bagijam radās problēmas ar priekšējo riteni, un viņš tālāk vairs nebrauca. B finālā Jānis ierindots 5. vietā, līdz ar to sacensību kopvērtējumā viņam 13. vieta.

Sestdiena, 24.08.2013.
15.55 Šajā nedēļas nogalē norisinās 7. Eiropas Autokrosa čempionāta posms Čehijā, Pržerovas trasē. Arī šajās sacensībās Latviju pārstāv 6 sportisti – Buggy 1600 klasē Māris Līcis, Ronalds Baldiņš un Andris Kuļikovskis, bet Super Buggy klasē Jānis Boks, Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis. Buggy 1600 klasē kopā startam pielaisti 25 bagiji, bet Super Buggy klasē - 22.
  Par spīti lietainajām laika prognozēm, pašlaik trasē apmācies, bet ik pa laikam uzspīd saulīte. No rīta aizvadīti brīvie treniņbraucieni, bet pašlaik noslēdzas laika kontroles braucieni.
     Ierobežota interneta dēļ šajās sacensībās ziņosim mazāk, bet svarīgāko centīsimies publicēt.
      Laika kontroles braucienu kopvērtējumā Buggy 1600 klasē Andris Kuļikovskis izcīnījis 11. vietu, Māris Līcis - 14. un Ronalds Baldiņš - 22., bet Super Buggy klasē, pateicoties uzvarai 2. laika kontroles braucienā, kopvērtējumā Ervins Grencis izcīnījis 7. vietu, Jānis Boks - 11. un Juris Kuļikovskis - 21.
     Plkst. 17.00 pēc Latvijas laika sāksies 1. kvalifikācijas braucieni. Buggy 1600 klasē Andris Kuļikovskis un Māris Līcis abi startēs 2. grupā no 2. rindas, bet Ronalds Baldiņš – 1. grupā no 3. rindas. Super Buggy klasē Ervins Grencis startēs 1. grupā no 1. rindas,  Jānis Boks – 2. grupā no 2. rindas un Juris Kuļikovskis – 3. grupā no 3. rindas.

19.25 Noslēgušies 1. kvalifikācijas braucieni. Buggy 1600 klasē A. Kuļikovskis finišēja 4. vietā, Māris Līcis nefinišēja, jo trases sākumā trieciena rezultātā pret trases malas bortu salieca aizmugures kreisā riteņa plauktus, norāva pusasi un amortizatoru. R. Baldiņš savā grupā finišēja piektais.
     Kopvērtējumā pēc 1. kvalifikācijas brauciena A. Kuļikovskis ierindots 11. vietā, R. Baldiņš – 15., bet M. Līcis – 22. Rīt katram starts no savas grupas.
     Super Buggy klasē no latviešiem ātrākais E. Grencis – savā grupā 4. vieta, J. Boks finišēja 5., bet J. Kuļikovskis – 6.
     Kopvērtējumā pēc 1. kvalifikācijas Grencis 12. vietā, Boks – 13., bet J. Kuļikovskis – 17. Arī Super Buggy klasē 2. kvalifikācijā katrs latvietis startēs savā grupā.
     2. kvalifikācijas braucieni rīt sāksies plkst. 10.30 pēc Latvijas laika, tad dienas kārtībā braucēju parāde, kam sekos 3. kvalifikācijas braucieni 13.45 un fināli - 16.15.
Komentāri (0)  |  2013-08-25 00:42  |  Skatīts: 1453x         Ieteikt draugiem       TweetMe