Motora defekts Priekules posmā!


 Šodien Priekules Pilskalnu trasē norisinājās Baltijas čempionāta autokrosā trešais posms. Laiks bija nepastāvīgs un galvenokārt lietains.

ALKO Racing Team galvenais mērķis bija pārbaudīt bagiju, veikt treniņus un Priekulē sasniegt labākus rezultātus, nekā tie tika uzstādīti iepriekšējā reizē.

Māris laika kontroles braucienā iebrauca vienīgajā peļķē un sagriezās, līdz ar to pēc laika kontroles braucieniem ierindojās otrajā vietā pēc Dāvja Aupes.

Pirmā kvalifikācija norisinājās spraigi, jo Māris sīvi cīnījās par pirmo vietu ar Dāvi. Bija daudz kontaktcīņu, kuru rezultātā neviens no abiem braucējiem pirmo kvalifikāciju tā arī nepabeidza. Dāvim nolūza priekšējais ritenis, bet Māra bagijam radās motora defekts, kuru sacensību laikā nebija iespējams salabot, tāpēc sacensības beidzās tā arī īsti nesākušās.

ALKO Racing Team komandas pārstāvjiem tagad darba kārtībā steidzams brauciens uz Holandi, lai savestu kārtībā motoru un būtu iespējams stāties uz starta līnijas Eiropas čempionāta nākošajos posmos, kas jau pēc nedēļas norisināsies Čehijā un pēc tam Ungārijā.

Šīs nedēļas laikā mājaslapā parādīsies informācija par panākumiem motora defektu novēršanā un vai vispār ALKO Racing Team piedalīsies nākošajos Eiropas čempionāta posmos.Komentāri (0)  |  2011-08-07 03:42  |  Skatīts: 1621x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ