LIVE: Buggy 1600 Pilskalnos!


 Svētdiena, 10.07.2016.

20.00 Sacensību dienas Pilskalnos noslēgušās. Šoreiz mūsu komandas braucējiem neizdevās tik lieliski finiši, kā bija iecerēts. Mārim Līcim izdevās aizcīnīties līdz pirmajai pozīcijai, kas priekšpēdējā aplī tika zaudēta tehnisku problēmu dēļ - bagijam nolūza priekšējā pusass, Līcis sagriezās, un viņam pāri pārbrauca Ivo Sults. Uzvaru no pēdējās starta rindas izcīnīja Tautvids Urba. Justs Grencis otrais, Gintars Morkevičs trešais. No mūsējiem visveiksmīgākais Mortens Perševics, kas izcīnīja ceturto vietu, tālāk finišā sekoja Kadaks, Līcis un Šcerbickis, bet Zavarskis un Sults izstājās.


15.50 Buggy 1600 klases trešās kvalifikācijas finiša secība: Zavarskis, Grencis, Urba, Ščerbickis, Kadaks. Sults, Līcis, Morkevičs un Perševics atkārtotajā braucienā nestartēja. Līča bagijam bojājumi novērsti - drīz fināls! Fināla starta pozīcijas: Zavarskis, Grencis, Ščerbickis, Līcis, Sults, Morkevičs, Urba, Kadaks, Perševics.
...
Komentāri (0)  |  2016-07-10 03:26  |  Skatīts: 3441x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


9. un 10. jūlijā visi uz Pilskalniem!


 Tieši pēc nedēļas Jēkabpils novada Kalna pagasta sporta kompleksā "Pilskalni" sāks rūkt autokrosa mašīnu motori, jo 9. un 10. jūlijā Pilskalnos norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta 4. posms, Folkreisa Vasaras kausa 3. posms, kā arī Baltijas autokrosa čempionāta 3. posms Buggy 1600 klasei, kurā startiem, kā ierasts, gatavojas trīs ALKO Racing Team pārstāvji - Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics.

Šīs būs ļoti intriģējošas sacensības, jo Pilskalnu trase debitē Baltijas autokrosa čempionāta rīkošanā. Organizatoru komanda īpaši parūpējās par to, lai bagiju braucējiem Pilskalnos būtu aizraujoši braukt, izveidojot trases pagarinājumu ar tramplīnu.

...
Komentāri (2)  |  2016-07-02 09:17  |  Skatīts: 23712x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltijas autokrosa čempionāta otrais posms Šakjai


 Šodien, 22. maijā, Lietuvas Šakjai trasē norisinās Baltijas autokrosa čempionāta otrais posms. Buggy 1600 klasē šoreiz gatavi startēt 10 braucēji. Uz strīpas trīs ALKO Racing Team pārstāvji - Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics. Mūsējiem būs jāspēkojas ar diviem igauņiem - Ivo Sultu un Smiltenē veiksmīgi debitējušo Janaru Kadaku, kuram Baltijas čempionāta pirmajā posmā izdevās izcīnīt uzvaru. Starta gatavībā arī 5 mājinieki lietuvieši - Tautvids Urba, Tomas Zavarskis, Gintars Morkevičs, Saulius Zunda un Andrius Lugausks.

Aktuālā informācija no trases visas dienas garumā būs pieejama mūsu komandas Facebook lapā: https://www.facebook.com/alkoracingteam/
Komentāri (0)  |  2016-05-22 18:54  |  Skatīts: 3790x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


2016. gada autokrosa sezonas atklāšana jau šonedēļ!


 24. aprīlī, kā ierasts, Smiltenē, Tepera trasē tiks atklāta jaunā 2016. gada autokrosa sezona. Smiltenē norisināsies gan Latvijas, gan Baltijas autokrosa čempionāta pirmais posms. Startiem gatavojas arī ALKO Racing Team.
 
Buggy 1600 klasē uz šo posmu 10 pieteikumi – ALKO Racing Team pārstāvji Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics, Latvijas vārdu aizstāvēs arī Ritvars Zobens un Ervins un Justs Grenči, bet ar mūsējiem cīnīties gatavi lietuvieši Tomas Zavarskis un Gintaras Morkevičius, kā arī igauņi Ivo Sults un Janar Kadak.
...
Komentāri (1)  |  2016-04-19 01:10  |  Skatīts: 3667x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


LAF Folkreisa ziemas kausa 5. posms un LAF Krosa komisijas kausa 5. posms 27. februārī sporta kompleksā "Pilskalni"


 Sestdien, 27. februārī sporta kompleksā „Pilskalni” norisināsies LAF Folkreisa Ziemas kausa 5. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 5. posms.
 
Folkreisa braucēji ar Pilskalnu trasi ir iepazinušies jau 2010. gadā, kad pie mums norisinājās viens no folkreisa vasaras kausa posmiem. Folkreiss ir autokrosa sacensības vieglajām sērijveidā ražotām automašīnām. Tehnikas sagatavošanas izmaksas tiek kontrolētas ar fiksētu automobiļu cenu (950 EUR) un iespēju tehniku iegādāties katram sacensību apmeklētājam, bet automašīnas īpašniekam nav tiesību automašīnu nepārdot, ja tai sacensību laikā ir pieteicies pircējs.
 
...
Komentāri (0)  |  2016-02-23 05:23  |  Skatīts: 1804x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēdzam sezonu ar dubultu pjedestālu


  12. septembrī Lietuvā, Marijampoles trasē, norisinājās pēdējais 2015. gada Baltijas autokrosa čempionāta posms. Buggy 1600 klasē šoreiz bija 8 dalībnieki: 3 ALKO Racing Team pārstāvji Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics, kā arī 5 mājinieki – lietuvieši Tautvids Urba, Toms Zavarskis, Gintars Morkevičs, Andrius Lugausks un Saulius Žunda.
 
   Marijampolē šoreiz sauss, bet nedaudz vēss laiks, beidzot šeit norisinājās sacensības bez dubļu kalniem uz bagijiem un braucēju ķiverēm. Diena iesākās ar brīvajiem treniņiem un laika kontroles braucienu, kurā pirmais bija lietuvietis Zavarskis, piektais Ščerbickis, sestais Līcis un astotais Perševics.
...
Komentāri (0)  |  2015-09-15 03:02  |  Skatīts: 7609x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēdzies priekšpēdējais čempionāta posms Smiltenē (laboti kopvērtējuma punkti)


    23. augustā Smiltenes Tepera trasē norisinājās Baltijas autokrosa čempionāta trešais posms Buggy 1600 klasei. Uz sacensībām bija ieradušies visi septiņi iepriekš pieteiktie sportisti – ALKO Racing Team pārstāvji Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics, lietuvieši Tautvids Urba, Toms Zavarskis un Gintars Morkevičs, kā arī igaunis Ivo Sults.
 
   Laika kontroles braucienā ātrākais bija igaunis Sults, Jānim Ščerbickim trešais labākais rezultāts, Mortenam Perševicam – piektais. Māris Līcis laika kontroles braucienā sasniedza tikai sesto vietu, jo bagijam radās pusass defekts, līdz ar to palika tikai pakaļpiedziņa.
...
Komentāri (0)  |  2015-08-25 21:46  |  Skatīts: 2629x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nedēļas nogalē uz Smilteni!


    23. augustā Smiltenē, Tepera trasē, norisināsies priekšpēdējais Baltijas autokrosa čempionāta posms Buggy 1600 klasei. Sacensībām pieteikušies septiņi dalībnieki. Trīs ALKO Racing Team pārstāvjiem Mārim Līcim, Jānim Ščerbickim un Mortenam Perševicam būs jāspēkojas ar igauni Ivo Sultu un trīs lietuviešiem, kas pagaidām ir čempionāta kopvērtējuma līderi – Tautvidu Urbu, Gintaru Morkeviču un Tomu Zavarski.
 
   Šajā sezonā pagaidām veiksmīgākais Buggy 1600 klases braucējs ir lietuvietis Tautvids Urba, kas izcīnījis uzvaras iepriekšējos divos posmos. Pārējiem čempionāta dalībniekiem mainīgi panākumi. Māris Līcis pēc Smiltenes trešās vietas izcīnīšanas cieta neveiksmi finālbraucienā Vilkičos, kur posmā gūta tikai septītā vieta. Pirms šī posma viņš atpaliek ar diviem punktiem no kopvērtējuma pašreizējā otrās vietas ieguvēja Gintara Morkeviča un tikai par vienu punktu no pašlaik trešajā vietā esošā Toma Zavarska. Mortens Perševics pirms Smiltenes posma kopvērtējumā dalītā 6./7. vietā, bet Jānis Ščerbickis – desmitais.
...
Komentāri (0)  |  2015-08-18 01:46  |  Skatīts: 5827x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


No Lietuvas bez kausiem


     7. jūnijā Lietuvā, Vilkiču trasē, norisinājās 2. Baltijas autokrosa čempionāta posms. Buggy 1600 klasē uz starta starp 10 dalībniekiem bija trīs ALKO Racing Team pārstāvji – Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics.
 
   Šoreiz ļoti nācās spēkoties ar lietuviešu braucējiem. Pašā dienas sākumā vadībā jau pēc laika kontroles braucieniem izvirzījās Tautvids Urba. Mārim laika kontroles braucienā otrais labākais laiks, Jānim – sestais, bet Mortenam – 10.
 
 Pirmajā kvalifikācijas braucienā uzvara Urbam, aiz viņa otrais finišēja Līcis, trešais lietuvietis A.Lugausks, Perševics sestais, bet Ščerbickis sadursmju dēļ nefinišēja.
 
...
Komentāri (0)  |  2015-06-09 21:08  |  Skatīts: 2216x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Turpinām sezonu Lietuvā!


       Jau šo svētdien Lietuvā, Vilkiču trasē, norisināsies Baltijas autokrosa čempionāta otrais posms, kur uz starta varēsim redzēt arī Buggy 1600 klases braucējus. Dalībnieku sarakstos 10 pieteikumi: 3 ALKO Racing Team pārstāvji – Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics, kuriem konkurenti būs igaunis Ivo Sults un 6 lietuvieši, tostarp, pirmā posma uzvarētājs Tautvids Urba.
 
 07.06.2015. sacensību atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 11.00, pirmais kvalifikācijas brauciens – plkst. 11.30. Jau Smiltenē varēja vērot, ka visiem bagiju braucējiem ir vienlīdz lielas izredzes uzvarēt, tāpēc arī šoreiz gaidāma lieliska cīņa!
Komentāri (2)  |  2015-06-03 23:15  |  Skatīts: 7749x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesLapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] |