Aizvadīts Eiropas autokrosa čempionāta posms Vācijā


    26. un 27. jūnijā „Alko racing team” komanda piedalījās savās pirmajās ārvalstu sacensībās, kas norisinājās Vācijā Zēlovas trasē. Tas bija Eiropas čempionāta 4. posms, kurā galvenais mērķis bija piedalīties, gūt pieredzi un apmierinošus rezultātus.
Sacensības neizvērtās gluži tā, kā bija paredzēts, jo, jau pirmajā laika kontrolē no eņģēm izkrita siets un sitās pret stūri, traucējot braukt un uzstādīt labu kvalifikācijas laiku, rezultātā – 28. vieta no 33. Otrais laika kontroles brauciens bija veiksmīgāks, bet ne pietiekoši, jo Māris pārāk tuvu pietuvojās priekšā braucošajam bagijam, kā arī trasē  vajadzēja apbraukt citu sagriezušos braucēju, bez tam – bija problēmas arī ar aizdedzes sveci, iegūts 20. laiks kopvērtējumā, līdz ar to – pirmajā kvalifikācijas braucienā 3. starta rinda, pēdējā izvēles iespēja.
...
Komentāri (0)  |  2010-07-08 08:00  |  Skatīts: 2946x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Alko Racing Team gatavojas Vācijai un Čehijai


             Jau 26. un 27. jūnijā Vācijā Zēlovas trasē notiks Eiropas čempionāta 4. posms autokrosā, bet vēl pēc nedēļas – 3. un 4. jūlijā – 5. posms Nova Pakas trasē Čehijā.
             Alko Racing Team boksos notiek aktīvs darbs pie mašīnas gatavošanas abām iepriekš minētajām sacensībām, kas būs pirmās Eiropas čempionāta „gonkas”, kurās komanda piedalīsies un centīsies gūt labus rezultātus ārpus Latvijas.
...
Komentāri (0)  |  2010-06-16 05:14  |  Skatīts: 7469x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas autokrosa čempionāts Bauskā ir aizvadīts!     22. un 23. maijā Bauskā "Mūsas" trasē norisinājās 3. Eiropas autokrosa čempionāta posms. Tajā piedalījās liels dalībnieku skaits. Par uzvarām un punktiem divīzijā 3A cīnījās 23 dalībnieki, to skaitā, 4 Latvijas pārstāvji - Māris Līcis, Jānis Ščerbickis, Oskars Eglītis un Armands Hohfelds.
Pirmajā sacensību dienā norisinājās brīvie treniņi, laika kontroles braucieni un pirmais kvalifikācijas brauciens, kurā Māris ierindojās 6. pozīcijā.

...
Komentāri (0)  |  2010-05-27 09:03  |  Skatīts: 2577x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltijas autokrosa čempionāta 1.posms - Ukmerģē!


 15. maijā Lietuvā, Ukmerģē norisinājās Baltijas čempionāta autokrosā 1. posms. D -3A piedalījās 9 dalībnieki, no kuriem divi bija Latvijas pārstāvji  – Māris Līcis un Jānis Šķerbickis.

...
Komentāri (0)  |  2010-05-18 06:40  |  Skatīts: 6361x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tuvojas Eiropas čempionāta posms "Mūsā"


22. un 23. maijā Bauskā „Mūsas” trasē norisināsies trešais Eiropas autokrosa čempionāta posms. Divīzijā 3A pieteikušies 27 dalībnieki, tāpat kā pērn. No tiem Latvijas vārdu un godu aizstāvēs Māris Līcis, Andris Kuļikovskis, Armands Hohfelds, Oskars Eglītis un Jānis Ščerbickis.

...
Komentāri (0)  |  2010-05-18 06:09  |  Skatīts: 3075x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Eiropas čempionātu      Sakarā ar lielo pieprasījumu no šodienas Biļešu Servisa kasēs ir sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Eiropas Čempionātu Autokrosā Sporta Kompleksā ''Mūsa'' 22. un 23. maijā. Iepriekšpārdošanā biļetes lētākas!Biļešu cenas uz Eiropas čempionātu autokrosā Biļešu Servisa kasēs:


...
Komentāri (0)  |  2010-05-01 09:05  |  Skatīts: 6687x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


www.alko-team.lv    Ir tapusi Alko Racing Team mājaslapa. Šeit varēsiet iepazīties ar aktuālāko informāciju par pašu Alko Racing Team, par komandas plāniem, gaitām un rezultātiem autokrosā, kā arī uzzināt jaunāko informāciju par bagiju cīņām kopumā gan Latvijā, gan ārpus tās.    Mājaslapa piedāvā arī iespēju iesaistīties forumos, kas saistīti ar autokrosu Latvijā, Baltijā, Eiropā un pašu auto būvi, kā arī aplūkot video materiālus no sacensībām un ievietot sludinājumus. Sadaļā "Kalendārs" ir iespēja aplūkot čempionātu sacensību norišu datumus un vietas, bet sadaļa "Saites" piedāvā ātru iepēju nokļūt līdzīga satura mājaslapās, gan Latvijas, gan ārzemju, kur varēsiet atrast Jums interesējošu, šajā mājaslapā trūkstošu informāciju.

...
Komentāri (0)  |  2010-01-31 08:20  |  Skatīts: 4395x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 9 |