Sporta komplekss ''Mūsa" gatavojas Eiropas autokrosa čempionātam!


 Sporta komplekss Mūsa, kurā 21. un 22. maijā notiks Eiropas autokrosa čempionāts, pirmdien savā mājas lapā publicējis gan sacensību dokumentāciju, gan reģistrāciju dalībnieku parkā. Tas nozīmē, ka sportisti var sākt sūtīt sacensību pieteikumus, kā arī aizņemt labākās vietas Mūsas dalībnieku parkā.

Šogad Mūsas posmā notiks cīņa piecās klasēs – Touring Autocross, Super Buggy, Buggy 1600 (līdz šim ierastās trīs Eiropas čempionāta klases), kā arī Junior Buggy (pērn Mūsā jau redzētie Eiropas junioru klases braucēji) un nacionālā B600 bagiju klase.

...
Komentāri (0)  |  2011-03-23 03:32  |  Skatīts: 6217x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Alko Racing Team gatavojas jaunajai 2011. gada autokrosa sezonai


 Ļoti strauji tuvojas jaunā autokrosa sezona, kurai cītīgi gatavojas arī „Alko Racing Team”.

Komandas boksos notiek aktīvs darbs pie bagija sagatavošanas gaidāmajai sacensību sezonai. Šīs ziemas laikā bagijam tiek veiktas dažādas pārbūves, kas visnopietnāk skar bagija aizmugurējo daļu un bagija aizmugures piekari. Tāpat tiek nopietni domāts un strādāts, lai bagiju padarītu vieglāku.

...
Komentāri (0)  |  2011-02-12 04:46  |  Skatīts: 2848x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Niyrad gatavojas Eiropas Autokrosa Čempionātam 2011


 Lai gan līdz Eiropas Autokrosa Čempionāta sezonas pirmajam startam jāgaida vēl vairāk nekā divi mēneši, Nijridas trase, kurā paredzēts astotais seriāla posms no 20. līdz 21. augustam, jau tagad internetā publicējuši pirmo sacensību treileri.

...
Komentāri (0)  |  2011-01-29 08:12  |  Skatīts: 4914x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


2010. gada sezona noslēgusies!


24. oktobrī Lietuvā Vilkyciai trasē norisinājās pēdējais Baltijas Kausa posms. Šis bija pēdējais sezonas posms arī Mārim Līcim, kurš startēja divīzijā 3A līdz ar 5 konkurentiem – to starpā – Baltijas čempionāta kopvērtējuma līderi – Raimondu Pupieni.

Māris laika kontroles braucienā uzstādīja vislabāko laiku, bet sacensību liktenīgā kļūda bija vidējās starta vietas izvēle. Raimonds abos kvalifikācijas braucienos izrāvās priekšā un tā arī nobrauca visus apļus.

...
Komentāri (0)  |  2010-10-26 17:34  |  Skatīts: 1676x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas autokrosa čempionāts ir noslēdzies!


                                                                                               Iepriekšējās divas nedēļas nogales „Alko Racing Team" pavadīja Francijā un Itālijā, kur norisinājās Eiropas autokrosa čempionāta pēdējie divi posmi.

       18. un 19. septembrī Francijā Saint Igny de Vers autotrasē norisinājās čempionāta priekšpēdējais posms. Māris laika kontrolē uzstādīja ne īpaši labu laiku, jo nezināja, kā pareizāk izbraukt trasi. Pirmajā kvalifikācijā viņš nobrauca kā septītais, mašīnu atstājot nesabojātu. Nākamā sacensību diena nebija īpaši veiksmīga - otrajā kvalifikācijas braucienā izcīnīta piektā vieta, bet starta burzmā Māri iespieda starp citām mašīnām, un viņš ar vienu riteni pārbrauca pār cita dalībnieka (francūža) mašīnas priekšu, tādējādi Māris ieguva savu otro protestu Eiropas čempionātā, par īpaši bīstamu braukšanu. Trešā kvalifikācija bija veiksmīga līdz brīdim, kamēr pie iesmidzināšanas sistēmas nebija iekritis akmens (tieši vajadzīgajā lielumā), kas nobloķēja iespēju „piedot" gāzi, līdz ar to tika zaudēta braucienā izcīnītā trešā vieta un iespēja iekļūt B finālā. Trešajā braucienā bija arī nelielas tehniskas problēmas ar ātrumkārbu.

...
Komentāri (0)  |  2010-09-30 04:12  |  Skatīts: 9458x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltijas kausa priekšpēdējais posms Mūsā.


      Sestdien, 4. septembrī, Mūsas trasē Bauskā norisinājās Baltijas čempionāta autokrosā priekšpēdējais posms. Divīziju 3A pārstāvēt bija pieteikušies 4 braucēji no katras valsts, bet sacensībās nepiedalījās viens no pieteiktajiem lietuviešiem, tāpēc par goda pjedestālu cīnījās 11, ieskaitot Māri Līci.

     Gan brīvajos treniņos, gan laika kontrolē un kvalifikācijas braucienos visi 11 sportisti brauca reizē, tāpēc bija interesanti vērot cīņas trasē.

     Māris Līcis uzstādīja pirmo laiku kontroles braucienā, tāpēc pirmajā kvalifikācijā varēja izvēlēties starta vietu, kura, gandrīz kā ierasts, bija iekšmala. Šajā sacensību dienā starta vieta gan pievīla, tāpēc pirmajā braucienā Māris palika otrais. Nākamajos kvalifikācijas braucienos tika izvēlēta vidējā pozīcija pirmajā starta rindā, kas bija veiksmīgāka, tāpēc abos braucienos Māris finišēja pirmais.

...
Komentāri (0)  |  2010-09-07 08:50  |  Skatīts: 2489x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas neveiksmes un sasniegumi.


        21. un 22. augustā notika Eiropas čempionāta autokrosā 6. posms Přerovas trasē Čehijā, kurā divīzijā 3A sacensties bija ieradies arī Māris Līcis un „Alko Racing Team”.

Sacensības nebija veiksmīgas, jo Mārim neizdevās uzrādīt labus laikus treniņbraucienos, tāpēc 1. kvalifikācijas braucienā bija jāstartē no pēdējās rindas. 1. kvalifikācijas braucienā Māris izvirzījās 5. pozīcijā, ko neizdevās noturēt līdz finišam, jo bagijam nolūza ritenis. Arī pārējie kvalifikācijas braucieni nebija veiksmīgi, līdz ar to zuda iespēja iekļūt B finālā. Přerovas posma kopvērtējumā Māris ierindojās tikai 27. vietā.

Nedēļu vēlāk norisinājās nākamais čempionāta posms Ungārijā, Nyiradas trasē. Šīs sacensības sākās pārsteidzoši cerīgi – lai gan pēc laika kontroles braucieniem Mārim bija jāstartē no trešās rindas, viņš lieliski uzsāka braucienu un finišēja ceturtais. Arī nākamajā dienā 2. kvalifikācijas braucienā lielisks starts – 3. pozīcija, kas cīniņā pēdējā līkumā pirms finiša gan tika zaudēta, rezultātā - atkal 4. vieta. 3. kvalifikācijas brauciens gan bija neveiksmīgāks – sadursmes trasē, kas izraisīja mašīnas aizmugures daļā nopietnus bojājumus, tad Māris pēdējā aplī pirms finiša iebrauca bedrē, nespēja novaldīt mašīnu un ietriecās trasi norobežojošās riepās, gaisā apgriežoties kā iegriezts vilciņš, tomēr braucienu turpināja un sasniedza 5. vietu.

...
Komentāri (0)  |  2010-09-02 05:30  |  Skatīts: 3627x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


„Alko Racing Team” gatavi nākamajiem startiem Eiropas čempionātā.


 

 Šodien „Alko Racing Team” komanda uzsāk ceļu no Latvijas uz Čehiju, kur Prerovas trasē 21. un 22. augustā notiks Eiropas čempionāta autokrosā 6. posms. Divīzijā 3A bez Māra Līča pieteikti vēl 30 dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm.

 Priekulē komanda pārliecinājās, ka bagijs beidzot ir labi sagatavots, jaunā ātrumkārba attaisnojusi uz sevi liktās cerības, tāpēc uz sacensībām dodamies ar cerību, ka izdosies labāk, nekā iepriekšējos Eiropas čempionāta posmos.

...
Komentāri (0)  |  2010-08-18 23:45  |  Skatīts: 2299x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Priekules negaiss netraucē sasniegt labus rezultātus!


 Sestdien, 7. augustā, Priekules „Pilskalnu trasē” līdz ar Latvijas čempionāta posmu autokrosā norisinājās arī 2. „Baltijas Kausa” posms, kurā divīziju 3A pieteikušies pārstāvēt 6 sportisti, starp tiem startam gatavs arī Māris Līcis.

Sacensību diena sākās ar negaisu, kas dārdēja jau visu iepriekšējo nakti, tāpēc trases teritorija un pati trase bija pārvērtusies dubļos un peļķēs. Par spīti negaisam, sacensības notika. Vēl nokrītot pa pilei, trasē devās drosmīgie, kas izmēģināja dubļaino trasi brīvajos treniņbraucienos. Arī Māris Līcis bija nedaudzo drosminieku starpā, izmēģināja trasi un pēc tam uzstādīja labāko laiku arī oficiālajos treniņos – laika kontrolē.

...
Komentāri (0)  |  2010-08-10 07:18  |  Skatīts: 2651x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Čehijas neveiksmju stāsts


    3. – 4. jūlijs – Eiropas autokrosa čempionāta 5. posms Nova Pakas trasē Čehijā. Divīzijā 3A pieteikti 46 braucēji, to starpā arī Māris Līcis.
Lielā dalībnieku skaita dēļ (D – 3A piedalās 39) katram braucējam tiek dota iespēja brīvajos treniņbraucienos nobraukt tikai divus apļus. Laika kontrolē Māris ierindojas 30. vietā, jo pirmajā braucienā trase vēl nav kārtīgi iepazīta, bet otrajā laika kontrolē sanāk braukt pirmajā braucienā pēc tikko nolaistītas trases, kuras māla segums ir ļoti slidens, tāpēc uzrādīto laiku neizdodas uzlabot.
...
Komentāri (0)  |  2010-07-08 08:17  |  Skatīts: 1419x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] |