< < <Sponsori> > >

 

    Par uzņēmumu

 

AUTO KADA – šis nosaukums pilnīgi ataino uzņēmuma darbības sfēru.

AUTO – viss, kas attiecas uz automašīnu vai tā ekspluatāciju. KADA – saīsinājums no četru vārdu pirmajiem burtiem –“K- ravasA-utomašīnuD-etaļu A-pgāde”.


AUTO KADA no 1995. gada nodarbojas ar kravas automašīnu un piekabju rezerves daļu un aprīkojuma tirdzniecību un pamatoti var teikt, ka šobrīd ir izveidojusies Latvijā par vienu no vadošajām un lielākajām firmām šajā nozarē. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 60 darbinieki, detaļu piegādē darbojas 20 mašīnas, firmas klientu skaits pārsniedz 4 tūkstošus.

Sadarbība

 AUTO KADA sadarbojas ar vairāk kā 30 dažādu valstu kompānijām un tai ir vairāk kā 100 ārzemju preču piegādātājfirmas, no kurām lielākā daļa ir tiešie preču ražotāji vai ļoti lielas vairumtirdzniecības kompānijas.

AUTO KADA ir Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras un Latvijas rezerves daļu importētāju asociācijas "Lardia" biedrs.

AUTO KADA regulāri apmeklē lielākas auto izstādes Eiropā lai satiktu jaunus piegādātājus, kas ļauj gan paplašināt savu sortimentu, gan arī piedāvāt klientiem konkurētspējīgākas cenas.

AUTO KADA šo gadu laikā ir izveidojusi tirdzniecības tīklu pa visu Latviju. Mūsu firmai ir pieci veikali Rīgā, no 2003. gada marta viens veikals Ogrē, viens Aizkrauklē, viens Liepajā kā arī 12 citās Latvijas pilsētās.


Papildus tam 2 vietās darbojas ar SIA AUTO KADA saistīti uzņēmumi:


  • SIA AUTO KADA AJ Jelgavā
  •  SIA AUTO KARDĀNS Aizkrauklē.

 

AUTO KADA AJ nodarbojas ar pēcavārijas servisu, ieskaitot kravas automašīnu rāmju ģeometrijas korekciju un komerctransporta krāsošanu.

Uzņēmumā AUTO KARDĀNS tiek ražoti un laboti kardāni ne tikai autotransportam, bet arī rūpniecības un lauksaimniecības tehnikai, dzelzceļa un pat ūdens transportam. Kardānus izgatavo pēc Eiropas tehnoloģijām ar visām atbilstošajām garantijām.

 

Vairāk informācijas www.autokada.lv

 


 

 

Par uzņēmumu


A/S“VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar pilna servisa degvielas uzpildes staciju tīklu visā Latvijā. Kompānija darbojas kopš 1995.gada, un šo gadu laikā kļuvusi par vienu no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē. "VIRŠI-A" zīmols apvieno kompetentu komandu, kvalitatīvus pakalpojumus, kā arī uz Klientiem orientētu servisu.

Klientu ērtībām "VIRŠI-A" degvielas uzpildes stacijās strādā plaši un ērti veikali, kuru koncepcija ir nodrošināt pilnu pakalpojumu un produktu klāstu.

A/S “VIRŠI-A” ir viens no vadošajiem apkures degvielas tirgotājiem Latvijā. Uzņēmumam ir sava akcizēto preču noliktava un attīstīta loģistikas sistēma, kas sniedz iespēju klientiem nodrošināt ātrāko un ērtāko apkures degvielas piegādi pēc individuāli sastādīta grafika.

Piecās no a/s “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijām papildus fosilajai degvielai, iespējams automašīnu uzpildīt ar augstvērtīgu autogāzi.

 Vairāk informācijas www.virsia.lv

 

 


 

 

 

Komentāri (0)  |  2010-11-24 00:26  |  Skatīts: 9691x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ