Baltijas posms jau šo sestdien Priekulē!


ALKO Racing Team ar pilotu Māri Līci priekšgalā gatavojas sestdienas startiem Baltijas čempionātā Priekulē.

Šo sacensību galvenais mērķis ir treniņi Eiropas čempionāta nākošajiem posmiem, kas jau pēc nedēļas norisināsies Čehijā un Ungārijā. Mašīnai darbībā jāpārbauda jaunais reduktors, kā arī citi jauni uzlabojumi.

Sestdien meteorologi sola lietu, bet cerēsim, ka nokrišņu tomēr nebūs.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-05 07:22  |  Skatīts: 1183x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nova Pakas turpinājums


 Diemžēl salīdzinoši ātra rezultātu atspoguļošana sacensību otrajā dienā neizdevās, jo stiprā lietus dēļ pārtrūka interneta savienojums dalībnieku parkā.

Trešajā kvalifikācijas braucienā Māris Līcis sākumā izcīna ceturto pozīciju, bet priekšpēdējos apļos divreiz saslīd vienā un tajā pašā līkumā, kas diezgan liktenīgs izrādījās arī pagājušajā gadā, tādējādi dodot iespēju diviem konkurentiem veikt apdzīšanas manevru. Līcis finišē 6.

...
Komentāri (0)  |  2011-07-05 06:02  |  Skatīts: 2145x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Live - Eiropas Autokrosa Čempionāta 6. posms


 Šajā rakstā turpmāk parādīsies jaunākā informācija no Nova Pakas trases Čehijā - ALKO Racing Team komandas pilota Māra Līča sasniegumi visos braucienos un arī citu Latvijas braucēju rezultāti.

...
Komentāri (3)  |  2011-07-01 05:39  |  Skatīts: 3246x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vācijā izcīnīts B fināls un 11. vieta


      Jāņus ALKO Racing Team nosvinēja Vācijā Cunewaldes pilsētā, jo nedēļas nogalē šeit risinājās Eiropas čempionāta autokrosā 5. posms.

     Sacensību pirmā diena bija salīdzinoši neveiksmīga - brīvajos treniņbraucienos problēmas sagādāja strāvas padeve, tāpēc trasē neizdevās veikt nevienu apli. Uz laika kontroles braucieniem problēmas tika novērstas, bet neizdevās sasniegt pārliecinošus rezultātus, jo trase iepriekš netika iepazīta un izmēģināta. Pēc laika kontroles braucieniem Māris ierindojās 22. vietā, līdz ar to pirmajā kvalifikācijas braucienā starts no trešās rindas un izcīnīta 6. vieta.

     Otrā sacensību diena Mārim un komandai ļoti veiksmīga - abos kvalifikācijas braucienos iegūtas ceturtās vietas, izcīnīti 8 punkti un starts B finālā no otrās rindas.
...
Komentāri (0)  |  2011-06-29 00:32  |  Skatīts: 5524x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sacensības Priekulē beidzas ar reduktora defektu


 Vakar noslēdzās otrais Baltijas kausa posms bagijiem divīzijā 3A. Sacensības Priekulē bija interesantas - laime nelaimē.

Māris Līcis laika kontrolē labākais, arī pirmajā kvalifikācijas braucienā pirmā vieta. Otrais kvalifikācijas brauciens atklāja Mūsas trases avārijas sekas. Slidenās trases, sausam trases segumam paredzēto riepu dēļ un priekšējā reduktora aizlauzto zobratu dēļ Māris trasē sagriezās trīs reizes un finišēja ceturtais. Trešajā kvalifikācijā sniegums uzlabots - iegūta otrā vieta.

Finālā sākumā noturēta otrā pozīcija, bet reduktora zobrati salūza pavisam, tāpēc turpināt sacensības un finišēt nebija iespējams. Sacensībās iegūta 4. vieta.

No vienas puses, žēl, ka šīs sacensības beidzās ar tehniskām problēmām, bet tomēr labāk šādas neveiksmes piedzīvot Latvijā, nevis nākamajos Eiropas čempionāta posmos, uz kuriem ALKO Racing Team plāno doties jau ap Jāņiem, ja izdosies salabot reduktoru, kuram šobrīd ir ļoti grūti atrast rezerves daļas.

...
Komentāri (0)  |  2011-06-20 06:02  |  Skatīts: 1992x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zēlovas neveiksme!


 Šodien ALKO Racing Team atgriezās no 4. Eiropas čempionāta autokrosā posma Vācijā, Zēlovas trasē.

Sacensības sākās diezgan veiksmīgi - divas reizes izbraukti brīvie treniņi, ierindojoties pirmajā piecpadsmitniekā, katrā laika kontroles braucienā sasniegts 13. ātrākais rezultāts, bet kopvērtējumā pēc laika kontrolēm iegūta 16. pozīcija, atpaliekot no iepriekšējā konkurenta vien par sekundes simtdaļu.

Pirmajā kvalifikācijā starts no trešās rindas; brauciens izrādās veiksmīgs - iegūstot 4. vietu un iespēju sākt nākošās dienas braucienu no otrās starta rindas.

Otrais kvalifikācijas brauciens iesākās veiksmīgi - Māris ierindojas 4. pozīcijā, bet priekšpēdējā līkumā pirms finiša mašīna bedrainās trases dēļ tiek izsista no trajektorijas, sagriežas un ietriecas bortā. Māris otrajā kvalifikācijā finišē septītais.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-31 02:23  |  Skatīts: 2317x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Veiksmīgi noslēdzas sacensības Mūsā!


 Iepriekšējā nedēļas nogalē visus autokrosa mīļus kopā pulcēja Mūsas trase Bauskā, kur norisinājās Eiropas čempionāta autokrosā 3. posms.

Uz starta Buggy 1600 klasē provizorisko 35 dalībnieku vietā stājās 25, kas arī nav maz. Šīs divīzijas dalībnieku vidū abas sacensību dienas izcēlās Māris Līcis, kurš pirmajā dienā katrā laika kontroles braucienā sagriezās, bet otrajā dienā nobrauca augstā līmenī, neskatoties uz to, ka kļūdas tika pieļautas. Par spīti sākotnējām neveiksmēm ar mašīnas vadību, brīvajos treniņos Māris uzstādīja personīgo rekordu Mūsas trasē.

Sestdiena Mārim nebija veiksmīga, jo vajadzēja pierast pie mašīnas un tajā veiktajiem uzlabojumiem. Pirmajā kvalifikācijā, startējot no otrās rindas, trešajā aplī Māra mašīna sadūrās ar Matiasa Zēmana bagiju un pēc tam ar trases aizsargbarjeru, nopietni sabojājot aizmugurējos plauktus , tāpēc sestdienas vakars ievilkās, jo vajadzēja novērst bojājumus.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-24 06:47  |  Skatīts: 6370x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šajā nedēļas nogalē Eiropas čempionāts Bauskā!


     Šajā nedēļas nogalē risināsies 3. Eiropas čempionāta autokrosā posms, kurš kā ierasts notiek Bauskā - Mūsas trasē.
    Uz starta līnijas Buggy 1600 klasē 34. dalībnieku konkurencē stāsies arī Māris Līcis (Alko Racing Team).
  Šobrīd boksos bagijs tiek gatavots sacensībām - no Nīderlandes ir atvests motors, kurš ir salabots un uzlabots, kā arī pārveidoti amortizatori.
      Par sacensību panākumiem grūti spriest, jo pēc kārtējiem mašīnas uzlabojumiem atkal nebūs iespējas veikt treniņbraucienus pat Mūsā.
     Skatītājiem garantēta aizraujoša nedēļas nogale, jo konkurence šajā klasē paliek arvien stiprāka un stiprāka!
...
Komentāri (0)  |  2011-05-17 02:13  |  Skatīts: 5591x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atskats uz pirmajiem Eiropas čempionāta posmiem. Pagājušajā naktī „Alko Racing Team" atgriezās no pirmajiem Eiropas čempionāta autokrosā posmiem.

Pirms Portugāles posma vēl notika aktīvs darbs pie bagija sagatavošanas, tāpēc mājas tika atstātas vēlā pirmdienas vakarā. Bet tas nebija šķērslis, lai laicīgi sasniegtu sacensību norises vietu, kur „Alko Racing Team" veicās ļoti labi.

Foz Coa trasē Māris Līcis iekļuva A finālā un ieguva 10. vietu, kas ir viņa līdz šim labākais sasniegums Eiropas čempionātā. 

Īsumā par sacensību norisi Portugālē - Mārim 9. laiks kopvērtējumā laika kontrolē, 1. kvalifikācijas braucienā - 4. vieta, 2. kvalifikācijas braucienā - 6. vieta, 3. kvalifikācijas braucienā - 5. vieta; Māris kvalificējas startam A finālā no 9. pozīcijas, kur, apdzenot konkurentu, sagriežas trases slidenajā daļā un vairs nevar panākt pārējos braucējus. Līdz ar to - izcīnīta 10. vieta A finālā, gūstot 7 punktus.
...
Komentāri (0)  |  2011-04-27 05:17  |  Skatīts: 1078x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Alko Racing Team" dodas uz Portugāli


 Šodien, 11. aprīļa pēcpusdienā, „Alko Racing Team” dodas ceļā uz šī gada sezonas pirmo Eiropas autokrosa čempionāta posmu, kas nedēļas nogalē norisināsies Foz Coa trasē Portugālē.

Darbi pie mašīnas sagatavošanas ir noslēgušies, un komanda ir gatava startiem. Lai gan ar bagiju nav izbraukti treniņbraucieni, mašīnai veiktie uzlabojumi ir jūtami.

      Tā kā Portugālē Māris vēl nav braucis, atliek vien cerēt uz veiksmi un izdošanos, kā arī uz atjaunotās un uzlabotās tehnikas izturību.
Komentāri (0)  |  2011-04-11 21:12  |  Skatīts: 5466x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesLapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] 7 [8] [9] |