Vācijā izcīnīts B fināls un 11. vieta


      Jāņus ALKO Racing Team nosvinēja Vācijā Cunewaldes pilsētā, jo nedēļas nogalē šeit risinājās Eiropas čempionāta autokrosā 5. posms.

     Sacensību pirmā diena bija salīdzinoši neveiksmīga - brīvajos treniņbraucienos problēmas sagādāja strāvas padeve, tāpēc trasē neizdevās veikt nevienu apli. Uz laika kontroles braucieniem problēmas tika novērstas, bet neizdevās sasniegt pārliecinošus rezultātus, jo trase iepriekš netika iepazīta un izmēģināta. Pēc laika kontroles braucieniem Māris ierindojās 22. vietā, līdz ar to pirmajā kvalifikācijas braucienā starts no trešās rindas un izcīnīta 6. vieta.

     Otrā sacensību diena Mārim un komandai ļoti veiksmīga - abos kvalifikācijas braucienos iegūtas ceturtās vietas, izcīnīti 8 punkti un starts B finālā no otrās rindas.

     B fināls arī veiksmīgs - godam iegūta 4. vieta, kas pēc sacensībām kopvērtējumā oficiāli tiek pacelta vēl par vienu vietu uz augšu, jo pēc tiesnešu lēmuma daļēju diskvalifikāciju saņem O. Musils (18. vieta).

     Pēc šī posma Māris iegūst 11. vietu un 6 punktus čempionāta kopvērtējumā.

     Komanda ir ļoti apmierināta, jo sacensības 29 dalībnieku konkurencē bija spraigas un interesantas, un ir izturējis rezerves reduktors, ko nomainīja, jo iepriekšējais salūza sacensībās Priekulē.

     Nākamajā nedēļā gaidāmas vēl spraigākas sacensības Nova Pakā Čehijā, kurām provizoriski Buggy 1600 klasē pieteikušies vairāk nekā 50 dalībnieki.

Komentāri (0)  |  2011-06-29 00:32  |  Skatīts: 5498x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ