Live - Eiropas Autokrosa Čempionāta 6. posms


 Šajā rakstā turpmāk parādīsies jaunākā informācija no Nova Pakas trases Čehijā - ALKO Racing Team komandas pilota Māra Līča sasniegumi visos braucienos un arī citu Latvijas braucēju rezultāti.

30.06.2011.
20:47
Trasē apmācies, bet pagaidām lietus nelīst. Trases segums diezgan briesmīgs - pāris dienas iepriekš tika līdzinātas uz trases izbērtās smilšu čupas, viss ir irdens. Nākošajās dienās sola lietu, tāpēc paredzams, ka trase būs ļoti bedraina. Dalībnieku parkā jau ieradušies visi Latvijas pārstāvji (Līcis, Kuļikovski, Aupe, Eglītis), izņemot Jāņa Boka komandu.

01.06.2011. 14:07
Līcis izgājis tehnisko pārbaudi, gatavojas arī citi latvieši.
Laikapstākļi kopš vakardienas nedaudz uzlabojušies - biežāk spīd saule un ir pierimis vējš.

15:32

Aupe un Eglītis arī izgājuši tehnisko kontroli. Kuļikovsku komandas teltī noris aktīva darbība, lai sagatavotu bagijus sacensībām.

17:16
Trasē ieradies Jānis Boks ar savu komandu, bet Kuļikovski sagatavojuši tehniku un izgājuši tehnisko kontroli. Tehniskajai pārbaudei gatavojas arī Boks.

19:00

Visi Latvijas pārstāvji ir veiksmīgi tikuši cauri tehniskās komisijas apskatei.

Rīt 10.00 pēc Latvijas laika sāksies brīvie treniņi. Reālais dalībnieku skaits būs zināms tikai rītdien, kad noslēgsies tehniskās komisijas apskates, bet, vērojot dalībnieku parku, var secināt, ka sacensībās piedalīties grasās liels dalībnieku skaits.

 

02.07.2011. 11.52

Buggy 1600 divīzijā sacensībām pielaisti 46 dalībnieki, bet Super Buggy – 37 dalībnieki.

Noslēgušies brīvie treniņi. No Latvijas Buggy 1600 vislabāko rezultātu uzstādīja Dāvis Aupe – 30. vieta, tad Andris Kuļikovskis – 35. vieta, Oskars Eglītis – 38. vieta, bet Māris Līcis divas reizes sagriežas un pēc brīvajiem treniņiem paliek 43. vietā.

Super Buggy brīvie treniņi arī noslēgušies, bet rezultāti vēl nav zināmi.

12:00 pēc Latvijas laika sākas laika kontroles braucieni.

12:30

Jānim Bokam brīvajos treniņos bija problēmas ar transponderi, tāpēc tiesneši viņam piešķīra 12. vietu. Juris Kuļikovskis 32. vietā.

14.19

Noslēgušies pirmie laika kontroles braucieni. Līcis - 22., Aupe – 31., Kuļikovskis – 36. un Eglītis – 43.

Laiks arvien vairāk apmācas, iespējams, ka drīz līs. Mašīnas visiem ir kārtībā, tiek gaidīts laika kontroles otrais brauciens. Savukārt trase jau tagad ir bedraina un tiek līdzināta ilgāk, nekā notiek braucieni.

 

17.23

Pēc pirmajiem laika kontroles braucieniem Jānim Bokam 7. vieta, J. Kuļikovskim – 30.

Buggy 1600 noslēgusies arī otrā laika kontroles braucienu sērija: Dāvim Aupem 27. vieta, A. Kuļikovskim – 30., bet O. Eglītim – 36. vieta. Mārim Līcim pirmajā aplī uz bedres nomontējās riepa, viņš sagriezās un kontroles braucienu nepabeidza, līdz ar to tajā neguva rezultātus.

Kopvērtējumā pēc laika kontroles braucieniem vislabākais Latvijas pārstāvis ir Māris Līcis, ieņemot 25. vietu, pēc tam Dāvis Aupe – 33. vieta, Andris Kuļikovskis – 35. vieta un Oskars Eglītis – 43. vieta.

Pašlaik aktīvi norisinās Super Buggy otrais laika kontroles brauciens, bet jau ir zināms, ka tajā nepiedalīsies Jānis Boks, jo viņa bagijam ir radušās problēmas ar elektrību.

20.44

Otrajā laika kontroles braucienā nestartēja ne Jānis Boks, ne Juris Kuļikovskis, līdz ar to kopvērtējumā pēc laika kontroles braucieniem Boks ieņēma 7., bet Kuļikovskis – 34. vietu.

Noslēgušies pirmie kvalifikācijas braucieni. No Latvijas labākais Māris Līcis, kurš Buggy 1600 klasē savā braucienā izcīnīja 3. vietu. Otrs labākais – Andris Kuļikovskis, kurš brauca vienā braucienā ar Līci un izcīnīja 6. vietu. Arī Aupe ar Eglīti cīnījās vienā braucienā, kurā labāk veicās Eglītim – izcīnīta 7. vieta. Aupe startā bija ceturtais, bet pirmajā līkumā nepaspēja izvairīties no strauji bremzējošā Pospišilika mašīnas, tāpēc ietriecās tajā, savukārt gandrīz visi citi brauciena dalībnieki pārbrauca pāri Aupes bagijam.

Kopvērtējumā pēc pirmās kvalifikācijas Līcis ieņem 13. vietu, A. Kuļikovskis – 26., Eglītis – 35., bet Aupe – 43. vietu.

Neveiksmīgāk pirmā kvalifikācija noslēdzās SuperBuggy klases pārstāvjiem. Jānis Boks savā iebraucienā startēja no pirmās rindas, bet braucienu veiksmīgi neļāva pabeigt kārbas defekts, Jānim – 8. vieta. Savukārt Juris Kuļikovskis savā iebraucienā nefinišēja.

Kopvērtējumā pēc pirmās kvalifikācijas Boks ierindojas 27., bet J. Kuļikovskis – 34. vietā.

Braucieni norisinājās bez lietus, bet debesis ir ļoti apmākušās. Rītdien, cerams, patīkamas emocijas sagaidīsim no Latvijas braucējiem, bet visdrīzāk nepatīkamus brīžus sagādās lielie lietus mākoņi.

03.07.2011.

12.35

Pagājušajā naktī sākās paredzētais lietus, kas līdz šim tā arī nav rimis.

Noslēgušies Buggy 1600 otrās kvalifikācijas braucieni, kuros mūsējiem klājies visādi. Savā braucienā no latviešiem vislabākos rezultātus sasniedza A. Kuļikovskis un D. Aupe – savos braucienos sasniedzot 5. vietas, bet O. Eglītis savā braucienā astotais.

Mārim Līcim otrā kvalifikācija neizvērtās patīkama, jo startā Māris izcīna pirmo pozīciju, bet jau pirmajā līkumā viņa bagijā pilnā ātrumā ietriecas Olivera Dufoura mašīna, Māra bagijs sagriežas, tajā iebrauc arī tajā pašā braucienā startējošais Dāvis Aupe. Māris turpina braucienu pēdējais, mašīnas aizmugure dūmo. Braucienu tā arī neizdodas pabeigt, bet tiek iegūta 7. vieta. ALKO Racing Team teltī vēl arvien turpinās bojājumu apsekošana. Salauzts aizmugurējais labais plaukts, bojāts radiators, un ir aizdomas par motora defektu.

Kopvērtējumā pēc otrā brauciena A. Kuļikovskis ieņem 21. vietu, Aupe – 24., Līcis – 34., bet Eglītis – 38.

Tikko noslēgušies arī SuperBuggy otrās kvalifikācijas braucieni – Jānis Boks savā iebraucienā finišē pirmais, bet J. Kuļikovskis nestartēja.

Komentāri (3)  |  2011-07-01 05:39  |  Skatīts: 3161x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Miedziņš* - 2011-07-01 23:24
Lai tev veicās !!

Artūrs* - 2011-07-07 08:35
Tas ko Mr. Dufour dara ar konkurentiem, kurus nevar paņemt ar jaudu, var redzēt yotube 1. priekšbrauciena 1. grupas pēdējā līkumā, pēc šī incidenta francūzim iebraucot dalībnieku parkā viņam virsū metās WALDSCHMIDT Chris komandas pārstāve, kas skaļi lamādamās mēģināja vairākkārtīgi salauzt lietussargu pret viņa ķiveri, pieslēdzās vēlviens nīderlandietis norādot, ka francūzim nav pilns rublis, sākās neliels šoviņš. Naidīgā izrēķināšanās prasīja apsardzes iesaistīšanos.

Māris* - 2011-07-08 22:27
Tā arī bija, ka Waldschmida meita sita Dufoura bagiju skats bija interesants- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ