Atsākas Eiropas čempionāts autokrosā


        Pēc garākas pauzes sportisti atkal sarosās Eiropas autokrosa čempionāta četriem noslēguma posmiem. Jau nākošās nedēļas nogalē atsāksies Eiropas autokrosa sacensību vadošais seriāls ar sesto posmu Ungārijā Njiradas trasē (18.–19.08.). Provizoriski sacensībām Buggy 1600 klasē pieteikušies 40 dalībnieki, bet Super Buggy klasē – 33. Savukārt, vēl pēc nedēļas Čehijā Pržerovas trasē norisināsies arī čempionāta 7. posms, kuram provizoriski pieteikušies mazāk dalībnieku nekā Ungārijas posmam: Buggy 1600 klasē 24 sportisti, bet Super Buggy klasē – 19. (Provizoriskie dalībnieku saraksti – autocross-ec.eu)

     Abu posmu dalībnieku sarakstos redzami arī latviešu vārdi. Buggy 1600 klasē startiem gatavojas Māris Līcis un Andris Kuļikovskis, bet Supper Buggy klasē abiem posmiem pieteicies Juris Kuļikovskis. Njiradas sarakstos redzams arī Jāņa Boka pieteikums.
...
Komentāri (0)  |  2012-08-08 18:17  |  Skatīts: 3010x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Čempionāts turpinās Nova Pakā


    Pirms dažām dienām noslēdzies Eiropas autokrosa čempionāta 4. posms Matčenbergas trasē Vācijā, bet jau šajā nedēļas nogalē cīņas turpinās Čehijā, Nova Pakā.
    Pēc veiksmīgiem startiem, bet neveiksmīga fināla Vācijā, un beidzot iegūtā pirmā punkta čempionāta kopvērtējumā, šodien noskaidrojās, ka bagijs ir savests tehniskā kārtībā, un arī motors tiks sagatavots nākamajam posmam, tāpēc ALKO Racing Team jau ir ceļā uz Čehijas trasi.
    ALKO Racing Team otrdienas vakarā ieradušies Nova Pakas trasē. Pēc provizoriskajiem dalībnieku sarakstiem spriežot, Čehijā nāksies sīvi cīnīties - Buggy 1600 divīzijā 36 dalībnieki. Vēl interesantāk izskatās Super Buggy klase, kur pieteikušies 37 braucēji, bet starp viņiem neredz Jāņa Boka vārdu, kaut klīst baumas - par Jāni Nova Pakā varēs gan līdzijust!

30.06.2012.

9.30
  Māris Līcis izgājis tehnisko komisiju; brīvie treniņi sākas 10.00 pēc Latvijas laika.

11.10 Noslēgušies brīvie treniņi - B1600 Māris Līcis 11. vietā un Andris Kuļikovskis 12. vietā. Izskatās, ka būs neliels lietus.

11.25
...
Komentāri (0)  |  2012-06-27 03:22  |  Skatīts: 3917x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas autokrosa čempionāta 4. posms Vācijā (VIDEO)


   Šajā nedēļas nogalē, kamēr visi cilvēki Latvijā aktīvi svinēs Līgo svētkus, Vācijā Mačenbergas trasē norisināsies Eiropas autokrosa čempionāta 4. posms, uz kuru jau rīt dosies arī ALKO Racing Team.
   Provizoriskajos pieteikumu sarakstos Buggy 1600 klasē redzami 28 dalībnieku vārdi, to skaitā - 3 Latvijas pārstāvji - Māris Līcis, Andris Kuļikovskis un Ervins Grencis. Bet Super Buggy klasē pieteicies arī Juris Kuļikovskis (21 dalībnieka konkurence).
   ALKO Racing Team boksos pagaidām darbs pie tehnikas sagatavošanas ceļam un sacensībām, jo, pēc veiksmīgi aizvadīta Vācijas posma, cerēsim komandu ieraudzīt arī Čehijā, Nova Pakas trasē, kur sacensības norisināsies jau pēc nedēļas.
     Tāpat kā uz iepriekšējo posmu Zēlovā, arī tagad mūsējie uz Vāciju dodas bez motora, tas tiks atgādāts tieši uz  trasi.
     Gribas cerēt, ka šie posmi beidzot ALKO komandai būs veiksmīgi, un tiks iegūti pirmie ieskaites punkti.

Sacensību dienās rezultāti, iespēju robežās, ātri tiks atspoguļoti mājaslapā.
   

23.06.2012.


13.50 Sācies Eiropas autokrosa čempionāta 4. posms. Buggy 1600 klasē startam pielaisti 25 braucēji, kuru starpā visi pieteiktie latvieši. Super Buggy klasē starp 18 startam pielaistajiem dalībniekiem arī Juris Kuļikovskis.
...
Komentāri (0)  |  2012-06-21 02:28  |  Skatīts: 4011x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas čempionāts autokrosā turpinās Zēlovā


     Šodien sākās 3. Eiropas autokrosa čempionāta posms, kurš norisinās Vācijā, Zēlovas trasē. Ceturtdien no rīta tika saņemta informācija, ka ALKO Racing Team dosies uz Zēlovu un turpinās cīņas Eiropas čempionātā ar jaunu Ford motoru.
     Buggy 1600 klasē startiem pieteikušies 26 dalībnieki, starp viņiem 2 latvieši - Māris Līcis un Ervins Grencis.
     ALKO Racing Team Zēlovā ieradās vakar pēcpusdienā, vakarā komanda strādāja pie jaunā motora ielikšanas bagijā, tāpēc tehniskā kontrole tika izieta šorīt, bet viss ir kārtībā.
(Attēls: autocross-ec.eu)

02.06.2012.

12.00 Zēlovā beigušies brīvie treniņi. Trase slikta un bedraina, Māris nepaspēja izbraukties un pārbaudīt jaunā motora spēkus, jo priekšā brauca divi lēnāki bagiji, kas nedeva ceļu, un viņus nebija iespējams apdzīt. Gaidām rezultātus.

14.20 Māris tikko nobraucis 1. laika kontroles braucienu, viss darbojas labi. Brīvajos treniņos Mārim 20. laiks, bet laika kontroles brauciena rezultāti vēl nav zināmi. Trase vēl arvien briesmīga, tikko viens bagijs laika kontroles braucienā apmeta kūleni.

15.50
...
Komentāri (0)  |  2012-06-02 21:09  |  Skatīts: 1800x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas čempionāta posms "Mūsā"


       Šajā nedēļas nogalē sporta kompleksā "Mūsa" norisināsies 2. Eiropas autokrosa čempionāta posms.
     Bauskā Latviju pārstāvēs seši sportisti - Māris Līcis, Dāvis Aupe, Andris Kuļikovskis un Ervins Grencis Buggy 1600 klasē, kā arī Jānis Boks un Juris Kuļikovskis Super Buggy klasē.
  Buggy 1600 klasē pieteikušies 24 sportisti, bet Super Buggy klasē - 21.
   Šeit tiks publicēta jaunākā informācija par ALKO Racing Team aktivitātēm un sasniegumiem šī posma laikā.
25.05.2012.

15.40 ALKO Racing Team gatavojas doties uz Bausku. Bagija rāmis, kas tika salauzts Francijas posmā, tika salabots jau pēc atgriešanās mājās, bet, pirms mašīnas iekraušanas autobusā, atklājās sajūga defekts. Arī sajūgs uz šo brīdi jau ir kārtībā. Vēl norit pēdējie sagatavošanās darbi pirms izbraukšanas.

21.05 ALKO Racing Team ieradušies Mūsas trasē, izieta tehniskā komisija. Gaidam rītdienas startus! Rīt 11.30 sākas brīvie treniņi.

26.05.2012.

11.00 Pēc pusstundas sāksies laika kontroles braucieni. Apmācies, sāka līt.

12.05
...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 00:48  |  Skatīts: 5378x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pirmais Eiropas autokrosa čempionāta posms noslēdzies


      5. un 6. maijā Francijā tika atklāts Eiropas čempionāts autokrosā. Sacensības bija smagas, jo mainīgo laikapstākļu dēļ dalībniekiem lielākoties nācās sacensties dubļainā trasē.

     Buggy 1600 divīzijā startēja 34 dalībnieki, kuru skaitā arī divi Latvijas pārstāvji - Māris Līcis un Ervīns Grencis. ALKO Racing Team šis posms iesākās daudzsološi - bagijam jauns Ford motors, veikta aizmugures piekares pārbūve un citi uzlabojumi, pirmajā laika kontrolē sasniegts 7. labākais laiks, bet otrajā laika kontrolē - 14.


     Pirmais kvalifikācijas brauciens abiem latviešiem vienā grupā - Māris startē no otrās rindas, Ervīns - no trešās. Sīvā cīņā Māris finišēja trešais, bet Ervīns - 7.

      Nākošā diena bija neveiksmīga - pielijušā trasē Mārim bija jāstartē no pirmās rindas ārmalas, izdevās iegūt labu pozīciju, bet jau otrajā līkumā trases valnī ietriecās Mihaels Kuches, kura bagijs atsitienā trāpīja Māra bagijam. Sadursmes rezultātā Līča bagijam lauzts rāmis, un sacensības turpināt vairs nevarēja.

      ALKO Racing Team boksos turpmākās divas nedēļas būs daudz darba, jo bagijs jāsagatavo nākošajam Eiropas čempionāta posmam, kurš 26. un 27. maijā norisināsies Bauskā, Mūsas trasē.
...
Komentāri (0)  |  2012-05-09 19:45  |  Skatīts: 8240x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Māris Līcis dodas uz pirmo Eiropas autokrosa čempionāta posmu


       Šajā nedēļas nogalē ar pirmo posmu Francijā Saint Martin Valmeroux trasē tiks atklāts Eiropas čempionāts autokrosā. Buggy 1600 klasē 40 dalībnieku konkurencē cīnīsies arī 2 Latvijas pārstāvji - Māris Līcis un Ervīns Grencis.

      ALKO Racing Team laiku līdz čempionāta sākumam pavada Nīderlandē, kur šajās dienās tiek noslēgts darbs pie bagija sagatavošanas sacensībām. Kā jau iepriekš tika ziņots, Māris Līcis šīs sezonas sacensībās brauks ar bagiju, kuram būs Ford motors.

      Tā kā bagijam ir veikti arī citi uzlabojumi, un Francijas posms būs tikai pirmais, vēl nav iespējams prognozēt ne Māra, ne citu čempionāta dalībnieku izredzes. No publicētajiem pirmā posma dalībnieku sarakstiem var spriest vien to, ka līdzšinējais Buggy 1600 klases čempions Dufors patiesi ir pārgājis uz Super Buggy klasi, tāpēc šajā sezonā pavisam noteikti ir vieta jaunam čempionam. Pat, ja tas nebūs mūsējais, katra jauna sezona sniedz iespēju sasniegt arvien labākus rezultātus, ko Latvijas pārstāvjiem arī novēlam!
...
Komentāri (0)  |  2012-05-02 06:16  |  Skatīts: 1917x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Līdz pirmajam Eiropas autokrosa čempionāta posmam palicis nepilns mēnesis


          Jau pēc aptuveni mēneša Francijā St. Martin Valmeroux trasē tiks atklāta Eiropas autokrosa čempionāta sezona. Pagaidām ir pāragri spriest par dalībnieku sastāvu un skaitu klasēs, jo tikai nesen sākusies pieteikšanās pirmajam posmam. Francijas trases mājas lapā (https://www.autocross-saintmartin.com) redzamais dalībnieku parka aizņemto vietu saraksts ir vienīgais, kurš norāda uz braucējiem, kas jau ir gatavi startiem Eiropas čempionātā. Skaidri ir zināms, ka no Latvijas būs trīs pārstāvji - Māris Līcis, Jānis Boks un Ervīns Grencis.
 
         Pirmajam čempionāta posmam gatavojas arī ALKO Racing Team. Galvenie jaunumi šajā sezonā ir bagija pārveidotā aizmugures piekare un tas, ka Māris šogad startēs ar Ford 1600 motoru. Tāpēc jau aprīļa vidū komanda dosies uz Holandi, lai „Zomer Motor Sport" darbnīcās sagatavotu bagiju gaidāmajiem startiem.

        ALKO Racing Team šogad atbalsta ģenerālsponsors SIA ALKO un sponsori - AUTO KADA, Virši-A, Hansa-Flex,
...
Komentāri (0)  |  2012-04-11 20:05  |  Skatīts: 2606x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tuvojas jaunā autokrosa sezona!


 Sācies jauns gads, pamazām tuvojas arī jaunā autokrosa sacīkšu sezona. Daudzviet jau norit aktīva darbība pie spēkratu sagatavošanas gaidāmajiem sacensību seriāliem. Šajā sezonā paredzamas arī vairākas izmaiņas dalībnieku sastāvos. Ir izdevies uzzināt, ka no Buggy 1600 klases uz Super Buggy klasi pāries vismaz trīs līdzšinējie 1600 braucēji.

Uz lielo klasi pāries Mareks Sekanina, kurš būvē jaunu bagiju ar Suzuki Haybusa 2x1340 cm3 motoriem. Arī Abrahams Karolijs gaidāmajā sezonā visdrīzāk brauks lielajā klasē ar bagiju, kuram būs Ford motors. 2011. gada Buggy 1600 čempions Olivjē Dufours jaunajā sezonā arī būvē bagiju ar diviem motoriem Super Buggy klasei. Viņa bagijam būs Suzuki motori, kuru katra tilpums - 1000 cm3. Ja Dufouram sacensību sākumā veiksies labi, tad viņš brauks pilnu Eiropas autokrosa čempionāta sezonu.
...
Komentāri (0)  |  2012-01-18 06:18  |  Skatīts: 3926x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


2012. gada provizoriskais Eiropas autokrosa čempionāta kalendārs


 ALKO Racing Team mājaslapā sadaļā "Kalendārs" ievietots Eiropas čempionāta nākamās sezonas sacensību kalendārs. Tajā nav lielu izmaiņu, izņemot Portugāles posma izlaišanu, kuru parasti apmeklēja vismazāk dalībnieku, bet pārējie 9 posmi ir tieši tādā pat secībā, kā šī gada aizvadītajā sezonā, gandrīz tajos pat datumos.
Līdz ar Portugāles posma zudumu, kopvērtējumā katram sacensību dalībniekam tiks izlaists tikai viens sliktākais rezultāts, kas padarīs sīvākas kopvērtējuma cīņas - katrs sasniegums kļūs vērtīgāks un nozīmīgāks.


Otrs jaunums ir "Video" sadaļā pievienotais šīs sezonas video atskats, kurā ietverti fragmenti no visām sezonā apmeklētajām sacensībām - labākie un ne tik labākie mirkļi!

...
Komentāri (0)  |  2011-10-14 06:44  |  Skatīts: 5154x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] |