Noslēdzies šī gada Eiropas čempionāts autokrosā!


 Līdz ar septembrī aizvadītajām sacensībām Madžorā noslēdzies šīs sezonas Eiropas čempionāts autokrosā. Latviju šogad  čempionāta kopvērtējumā visveiksmīgāk pārstāvēja Māris Līcis Buggy 1600 klasē, kopvērtējumā izcīnot 12. vietu . Otrs augstākais rezultāts Super Buggy klasē Jānim Bokam - 13. vieta kopvērtējumā, bet trešais atzīstamākais rezultāts Andrim Kuļikovskim, Buggy 1600 klases kopvērtējumā izcīnot 29. vietu.

ALKO Racing Team pateicas ģenerālsponsoram SIA ALKO un sponsoriem - AUTO KADA , a/s Virši-A, Hansa-Flex un Ponsse par atbalstu, ar cerību uz sastrādāšanos nākamajā sezonā!

...
Komentāri (0)  |  2011-10-03 06:45  |  Skatīts: 5821x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas autokrosa čemponāta noslēgums šajā nedēļas nogalē - LIVE (20.45)


 Šajā nedēļas nogalē norisināsies pēdējais Eiropas autokrosa čempionāta posms. Sacensībās piedalīsies arī Latvijas pārstāvji - Māris Līcis un Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē, Jānis Boks un Juris Kuļikovskis Super Buggy klasē.

Šajā tresē ierobežotā teritorijā ir pieejams internets, līdz ar to katras dienas vakarpusē mājaslapā būs iespējams iepazīties ar sacensību aktuālākajiem notikumiem.

ALKO Racing Team jau atrodas Eiropas autokrosa čempionāta pēdējā posma norises vietā Itālijā Madžoras trasē. Šeit ieradušies arī pārējie Latvijas pārstāvji.

...
Komentāri (6)  |  2011-09-24 01:43  |  Skatīts: 10518x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atskats no St Igny de Vers


 17. un 18. augustā Francijā Saint Igny de Vers trasē norisinājās Eiropas čempionāta autokrosā priekšpēdējais posms. Buggy 1600 klasē sacensībās piedalījās 31 dalībnieks, kuru skaitā bija arī Māris Līcis.

Mārim sacensības sākotnēji bija ļoti veiksmīgas - pēc laika kontroles braucieniem viņš ierindojās 12. vietā, tādējādi pirmajam kvalifikācijas braucienam izcīnot vietu pirmajā starta rindā. Pēc brauciena Māris savu vietu saglabāja, noslēdzot kvalifikāciju trešajā pozīcijā.

Nākamās dienas pirmais starts vēl veiksmīgāks - otrajā kvalifikācijas braucienā izcīnīta 2. vieta. Trešais kvalifikācijas brauciens Mārim nebija tik veiksmīgs - iegūta 5. vieta, bet pirmo divu braucienu punktu kopvērtējums nodrošināja startu B finālā no pirmās rindas.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-24 01:35  |  Skatīts: 2282x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Alko Racing Team dodas uz pēdējiem diviem Eiropas autokrosa čemponāta posmiem


 Šovakar ALKO Racing Team izbrauks no mājām, lai jau šīs nedēļas nogalē piedalītos priekšpēdējā Eiropas čempionāta autokrosā posmā, kurš norisināsies Francijā.
Vēl visu šodienu rit aktīvs darbs pie bagija labošanas pēc Bauskā gūtajiem bojājumiem pēdējās kvalifikācijas sadursmē. Līdz ko tiks pabeigti pēdējie darbi pie mašīnas, komanda jau dosies ceļā.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-14 18:21  |  Skatīts: 3781x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēdzies Baltijas kauss 2011


Vakar Bauskā „Mūsas” trasē norisinājās Latvijas čempionāts autokrosā un Baltijas kausa autokrosā pēdējais posms divīzijai 3A. Sacensībās šajā klasē bija pieteikts salīdzinoši ļoti liels dalībnieku skaits, bet no pieteiktajiem 17 ieradās (tikai) desmit.

 

Dalībnieku pieteikumu sarakstā un uz starta līnijas sacensību dienā bija arī Māris Līcis. Šīs sacensības tāpat kā iepriekšējie Baltijas kausa posmi Mārim ir kā treniņi pirms kārtējiem Eiropas čempionāta posmiem. Tiesa gan – nevienas šī gada sacensības Baltijas kausā netika noslēgtas atbilstoši iespējām, jo vienmēr komandu par laimi vai nelaimi vajājušas tehniskās problēmas.

...
Komentāri (0)  |  2011-09-11 20:20  |  Skatīts: 4996x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāts Bauskā "MŪSAS" trasē (Video reklāma LC )


 Info no „Mūsas” mājaslapas:
www.musa.lv

„Jau ierasts, ka Latvijas Autokrosa sezona noslēdzas Mūsas trasē un, arī šis gads nav izņēmums. 10. un 11. septembrī Sporta Kompleksā Mūsa tiks noskaidroti 2011. gada Latvijas Autokrosa Čempionāta uzvarētāji, kā arī Baltijas D-3A bagiju klases kausa ieguvējs, LAF Vasaras kausa uzvarētājs folkreisā un jaunizveidotā Mūsas kausa ieguvēji gan folkreisā gan arī autokrosā.
Sestdien, 10. septembrī trasē dosies Latvijas Autokrosa Čempionāta un Baltijas D-3A bagiju kausa izcīņas, VAZ Klasikas kausa, Latvijas Jaunatnes čempionāta CK125 klases, kā arī Latvijas Bērnu čempionāta Beta bagiju dalībnieki, lai cīnītos par uzvaru gan Mūsas trasē, gan visā 2011. gada čempionātā. Atskatoties uz iepriekšējiem gadiem, tieši pēdējais seriāla posms Bauskā, jau tradicionāli, sapulcē lielāko dalībnieku skaitu visas sezonas garumā. Uz šo brīdi sacensībām jau pieteikušies 86 sportisti.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-31 07:06  |  Skatīts: 2149x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Live - Eiropas Autokrosa Čempionāta 8. posms - Ungārija


 Šajā nedēļas nogalē, kad Ungārijā Nyirad trasē norisinās Eiropas čempionāta autokrosā 8. posms, radām iespēju piekļūt internetam, tāpēc laicīgi ziņosim par aktuālajiem notikumiem un sasniegtajiem rezultātiem.


Sestdiena, 20.08.2011.

10.35 Trasē rīta rosība, jo noslēgumam tuvojas reģistrēšanās un tehniskā kontrole. Abi Latvijas pārstāvji - Māris Līcis un Andris Kuļikovskis - tehnisko kontroli izgāja jau vakar.
Lai gan visu nedēļas nogali solīja bez nokrišņiem, vakar pievakarē tomēr sagaidījām pērkona negaisu, tāpēc nav garantēts, ka lietus nebūs arī sacensību dienās.
Brīvie treniņi sāksies 12.00 pēc Latvijas laika, bet laika kontroles braucieni - 14.00, savukārt 1. kvalifikācijas braucieni norisināsies 17.30.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-20 19:27  |  Skatīts: 1852x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Avārijas un lietus Prerovas trasē (video)


 13. un 14. augustā Čehijā Prerovas trasē tika aizvadīts Eiropas čempionāta autokrosā 7. posms, kurš citu notikušo sacensību starpā izcēlās ar lielo sadursmju skaitu.

Gandrīz katra Eiropas čempionāta posma neiztrūkstošs pavadonis šajā sezonā ir lietus, kurš ļoti iespaidoja arī šīs sacensības. Lietus dēļ sacensību brīvajos treniņos piedalījās pāris braucēji no katras divīzijas, bet uz nākošās dienas rītu tika atcelti bagiju pirmās kvalifikācijas braucieni, savukārt dalībnieku parka caurbraucamais ceļš pārvērtās par metru platu upīti ar straumi līdz potītēm, kā arī pēc sacensībām radās problēmas dalībnieku izkļūšanai no parka.

Māris sacensības aizvadīja salīdzinoši veiksmīgi - stabili rezultāti gan laika kontrolē (15. no 28), gan kvalifikācijas braucienos - 1. kvalifikācijā iegūta 5. vieta, 2. kvalifikācijā izcīnīta 3. vieta, bet trešā kvalifikācija noslēgta 4. pozīcijā. Kopvērtējumā iegūti 7 punkti, kas nodrošināja otro vietu B finālā.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-17 03:52  |  Skatīts: 2836x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jaunumi no Holandes


 Šodien saņemts zvans no ALKO Racing Team komandas daļas, kas pēc Priekulē gūtajiem motora defektiem uzreiz pēc sacensībām devās ar motoru uz Holandi, lai censtos bojājumus novērst.


Pašlaik Holandē notiek aktīvs darbs pie motora sagatavošanas nākošajām sacensībām, kas jau šajā nedēļas nogalē norisināsies Čehijā, Prerovas trasē.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-08 23:14  |  Skatīts: 1489x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Motora defekts Priekules posmā!


 Šodien Priekules Pilskalnu trasē norisinājās Baltijas čempionāta autokrosā trešais posms. Laiks bija nepastāvīgs un galvenokārt lietains.

ALKO Racing Team galvenais mērķis bija pārbaudīt bagiju, veikt treniņus un Priekulē sasniegt labākus rezultātus, nekā tie tika uzstādīti iepriekšējā reizē.

Māris laika kontroles braucienā iebrauca vienīgajā peļķē un sagriezās, līdz ar to pēc laika kontroles braucieniem ierindojās otrajā vietā pēc Dāvja Aupes.

Pirmā kvalifikācija norisinājās spraigi, jo Māris sīvi cīnījās par pirmo vietu ar Dāvi. Bija daudz kontaktcīņu, kuru rezultātā neviens no abiem braucējiem pirmo kvalifikāciju tā arī nepabeidza. Dāvim nolūza priekšējais ritenis, bet Māra bagijam radās motora defekts, kuru sacensību laikā nebija iespējams salabot, tāpēc sacensības beidzās tā arī īsti nesākušās.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-07 03:42  |  Skatīts: 1697x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] |