2014. gada sezona ir atklāta


   
       27. aprīlī Smiltenē Tepera trasē tika atklāta Latvijas un Baltijas autokrosa čempionātu sezona. Ievērojamais dalībnieku un atbalstītāju pūlis tika pagodināts ar kolosāliem laika apstākļiem un lielisku sacensību gaisotni.

ALKO Racing Team ar abiem komandas pilotiem Smiltenē ieradās jau sestdienas pēcpusdienā, lai bez stresa un rindām reģistrētos sacensībām un izietu tehnisko kontroli.
...
Komentāri (0)  |  2014-04-28 23:56  |  Skatīts: 5733x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aprīļa beigās sākas jaunā 2014. gada sezona


    
    Ir noslēdzies klusais ziemas periods un straujiem soļiem pietuvojusies jaunā autokrosa sezona. Arī ALKO Racing Team boksos pašlaik noris aktīvs darbs pie tehnikas sagatavošanas pirmajām sacensībām, kas jau mēneša beigās, 27. aprīlī, norisināsies Smiltenē, Tepera trasē.

   Arī šajā sezonā, tāpat kā iepriekšējā, ALKO komanda nav uzstādījusi vērienīgus mērķus – Māris Līcis piedalīsies galvenokārt Baltijas čempionātā, kā arī Eiropas autokrosa čempionāta Mūsas posmā, kas norisināsies 24. un 25. maijā Bauskā. Iespējams sezonas otrā pusē Māri varēsim redzēt uz starta arī kādā citā Eiropas autokrosa čempionāta posmā.
...
Komentāri (3)  |  2014-04-09 23:36  |  Skatīts: 2028x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Alko Racing Team - I.Grandāns un M.Līcis


...
Komentāri (0)  |  2013-09-17 03:22  |  Skatīts: 1805x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēgusies NEZ autokrosa kausa izcīņa; mums ir čempions!


    Vakar Bauskā, Mūsas trasē, noslēdzās lielākās šī gada autosporta sacensības Latvijā. Līdzās Latvijas autokrosa čempionātam, folkreisam un Baltijas autokrosa kausa izcīņai norisinājās arī NEZ autokrosa kausa pēdējais posms.
   Buggy 1600 klasē no sākotnēji pieteiktajiem 8 autosportistiem uz starta cīņām gatavi bija septiņi, to starpā divi ALKO Racing Team braucēji – Māris Līcis un Intars Grandāns.
    Sestdienas braucieni sākās ar brīvajiem treniņiem, kur neveicās Līcim – bagijam radās problēmas ar elektrību, kas līdz laika kontroles braucienam operatīvi tika novērstas. Savukārt, laika kontroles braucienos viss lieliski, ieguldītais darbs atmaksājās – Intars Grandāns ātrākais, viņam seko Māris Līcis.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-10 07:53  |  Skatīts: 2741x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šajā nedēļas nogalē tiekamies Mūsā!


     Šajā nedēļas nogalē (7. un 8. septembrī) Bauskā, Mūsas trasē norisināsies vērienīgie „autokrosa svētki” – NEZ autokrosa kausa posms, Latvijas čempionāta posms, Baltijas autokrosa kausa posms un LAF Folkreisa Vasaras kausa posms. Sacensībās gatavi piedalīties vairāk nekā 130 dalībnieki.
    ALKO Racing Team Mūsas sacensības būs īpaši nozīmīgas, jo šis būs pēdējais posms NEZ autokrosa kausa izcīņā. Kā jau iepriekš ziņojām, Buggy 1600 klasē pirmajam kopvērtējuma trijniekam – Līcim, Urbam, Lepšim – ir, principā, vienāds punktu skaits, tāpēc tiek saglabāta milzīga intriga par iespējamo kopvērtējuma uzvarētāju. Izredzes līdzīgas!
...
Komentāri (1)  |  2013-09-06 07:11  |  Skatīts: 3546x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas autokrosa čempionāta 7. posms Pržerovā


Svētdiena, 25.08.2013.

    12.00 Rīts Čehijas trasē sākās ar nelielu lietu, bet pirms braucieniem pārstāja līt, debesis apmākušās, laiks sacensībām labvēlīgs.
   Noslēgušies 2. kvalifikācijas braucieni. Buggy 1600 klasē A. Kuļikovskis un R. Baldiņš savos braucienos finišēja 5. vietā, bet M. Līcis savā grupā – 6.
 Kopvērtējumā pēc 2. kvalifikācijas Baldiņš 14. vietā, A. Kuļikovskis 15., bet Līcis – 17. Baldiņam ar Līci starts 3. kvalifikācijā vienā grupā.
      Super Buggy klasē E. Grencis savā grupā finišēja 4. vietā. J. Bokam brauciena sākumā tūlīt pēc starta priekšā sagriezās Hošeks, abi atpalika, bet vēlāk Jānim neizdevās cīnīties ar priekšā esošajiem braucējiem sadursmes laikā bojātā bagija priekšējā kreisā riteņa dēļ, viņš finišēja septītais. J. Kuļikovskis savā braucienā nefinišēja.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-25 00:42  |  Skatīts: 1340x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas čempionāta 6. posms Njiradā


 Svētdiena, 18.08.2013.
     10.05
Labrīt! Njiradā šorīt noslēgušies no vakardienas pārceltie Super Buggy 1. kvalifikācijas braucieni. Jānis Boks savā grupā finišēja otrais. Pārceltā brauciena dēļ uz starta arī Juris Kuļikovskis, kurš savā grupā finišēja 4., bet Ervins Grencis nefinišēja, jo brauciena laikā bagijam pārplīsa eļļas sūkņa piedziņas siksna.
     Šodienas darba kārtībā otrās un trešās kvalifikācijas braucieni, kuri bija paredzēti attiecīgi plkst. 10.00 un 12.30 pēc Latvijas laika, bet noteikti sāksies vēlāk. Savukārt finālbraucieni paredzēti plkst. 16.00.

     10.15
Kopvērtējumā pēc 1. kvalifikācijas Super Buggy klasē Jānis Boks ierindots 7. vietā, Juris Kuļikovskis - 14., bet Ervins Grencis - 29. 
     Grencis 2. kvalifikācijā startēs pirmajā grupā no trešās rindas, J. Kuļikovskis - otrajā grupā no otrās rindas, bet Boks - trešajā grupā no pirmās rindas.
     Sākas otrās kvalifikācijas braucieni!

     11.30
Pašlaik norisinās Buggy 1600 klases 2. kvalifikācijas braucieni. Māra Līča un Andra Kuļikovska pirmais brauciens tika apstādināts ar sarkanajiem karogiem, jo viens bagijs trasē aizdegās. Atkārtotajā braucienā Māris Līcis savas kļūdas dēļ (priekšpēdējā aplī sagriezās vienā no trases līkumiem) zaudēja ceturto pozīciju un atkal finišēja sestais. Sadursmju un bagija tehnisku problēmu dēļ Andris Kuļikovskis nefinišēja, un pēc brauciena viņš ir ierindots 8. vietā. ...
Komentāri (0)  |  2013-08-17 21:01  |  Skatīts: 1901x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


NEZ Autokrosa 3.posms noslēdzies(Video)


 Šī gada 11. augustā Lietuvā Vilkiču trasē norisinājās NEZ autokrosa kausa izcīņas 3. posms. Buggy 1600 klasē sacensībās piedalījās 7 braucēji – 2 no Latvijas, pārējie no Lietuvas.

Māris Līcis un ALKO Racing Team šo sacensību laikā bija pozitīvi noskaņoti, nevajāja arī tehniskās problēmas. Laika kontroles braucienos Māris sasniedza otro vietu aiz Tautvidas Urba, atpaliekot vien par 9 sekundes simtdaļām.
Pirmajā kvalifikācijas braucienā vadībā esošais lietuvietis startā izvēlējās ārmalu, atstājot Mārim starta laukuma vidu, kas izrādījās veiksmīgāk, tāpēc, izraujoties vadībā jau pašā sākumā, Līcis finišēja pirmais.
Otrajā kvalifikācijas braucienā nepaveicās ar laikapstākļiem. Lietus gāzes, kas sākās jau iepriekšējā B600 bagiju brauciena laikā, neapstājās, tāpēc arī Buggy 1600 klasei kvalifikācijas braucienu vajadzēja veikt lietū un dubļos. Arī šīs kvalifikācijas startā un gandrīz visa brauciena laikā Māris bija vadībā, bet pēdējā aplī viņu apdzina Tautvidas Urba. Brauciens bija smags, jo lielākā daļa braucēju sacentās bez aizsargbrillēm, bez tam trases segums ļoti apgrūtināja bagija vadīšanas iespējas.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-13 03:47  |  Skatīts: 1783x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jau šonedēļ NEZ autokrosa trešais posms


 Pēc divu mēnešu pārtraukuma šajā nedēļas nogalē beidzot atsākas NEZ autokrosa kausa izcīņa. 11. augustā Lietuvas Vilkiču trasē norisināsies sacensību 3. posms. Buggy 1600 klasi pārstāvošais Māris Līcis un ALKO Racing Team šīm sacensībām jau ir sagatavojušies, atliek vien sagaidīt nedēļas nogali.

Sacensībām Buggy 1600 klasē pieteikušies 10 braucēji, no kuriem Latviju gatavi pārstāvēt divi (bez Māra Līča sacensībām pieteicies arī Jānis Ščerbickis). Dalībnieku sarakstos atrodami arī kausa kopvērtējuma līderu vārdi - Tautvydas Urba un Ričardas Lepšys.
Ja Lietuvas cīņas Mārim un tehnikai būs veiksmīgas, tad visdrīzāk ALKO Racing Team redzēsim arī Eiropas autokrosa čempionāta Ungārijas un Čehijas posmos, kas norisināsies nākošajās divās nedēļas nogalēs pēc Lietuvas posma.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-06 06:05  |  Skatīts: 3922x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Marijampoles un EČ Mūsā video!   Piedāvajam noskatīties 2013. gada NEZ autokrosa čempionāta Smiltenes 2. posma sacensību video un Eiropas autokrosa čempionāta 1. posma video.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-06 06:22  |  Skatīts: 2693x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9] |