Aizvadīts 2015. gada sezonas pirmais posms


      26. aprīlī Smiltenē norisinājās lieliskas sezonas pirmās sacensības! Buggy 1600 klasē šoreiz 9 dalībnieku konkurence, jo aizmugures piedziņas bagiji un testu braucēji tika atdalīti atsevišķi. Šoreiz ALKO Racing Team pārstāvjiem Mārim Līcim, Jānim Ščerbickim un Mortenam Perševicam nācās sacensties ar pieciem lietuviešiem – Urbu, Zavarski, Lugausku, Morkeviču un S. Žundu, kā arī cīņās pārliecinoši iesaistījās igaunis Ivo Sults.
 
  Pēc laika kontroles secība sekojoša: Urba, Zavarskis, Lugausks, Sults, Perševics, Morkevičs, Žunda, Līcis, Ščerbickis. Mārim laika kontrolē bagijam palika pakaļpiedziņa jau pirmajā aplī, bet Ščerbickim jau dienas sākumā salūza bagija aizmugurējais reduktors.
 
     1. kvalifikācijas braucienu līderpozīcijā noslēdza Urba, Mārim, savukārt, no pēdējās rindas izdevās aizcīnīties līdz trešajai vietai, bet brauciena beigās viņu apdzina igaunis Sults. Otrais Lugausks.
...
Komentāri (0)  |  2015-04-29 19:32  |  Skatīts: 3619x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sākam 2015. gada sezonu!


     Šajā nedēļas nogalē, 26. aprīlī, Smiltenē startēs 2015. gada autokrosa sezona. Tepera autotrasē uz starta gatavi iziet 13 Buggy 1600 klases braucēji. Ar astoņiem lietuviešiem un diviem igauņiem sacensties gatavi trīs ALKO Racing Team komandas pārstāvji – Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics. Intars Grandāns diemžēl vēl nav paspējis sagatavot tehniku, lai papildinātu mūsu komandu šajā posmā. Bet Buggy 1600 klases cīņas Smiltenē interesantākas padarīs arī divi ārpus ieskaites pieteiktie braucēji – Jānis Boks ar Super Buggy un Justs Grencis ar Junior Buggy.

     Smiltenes posms ir pirmais no četriem šajā sezonā paredzētajiem Baltijas autokrosa čempionāta posmiem Buggy 1600 klasei, pēc tam 7. jūnijā paredzētas sacensības Lietuvā, Vilkiču trasē, tad atgriešanās Smiltenē 22.–23. augustā un noslēgums septembra otrajā nedēļas nogalē Marijampolē, Lietuvā.
...
Komentāri (0)  |  2015-04-20 21:38  |  Skatīts: 2615x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēdzam sezonu ar dubultuzvaru!


 13. septembrī ALKO Racing Team devās uz Lietuvu, kur Šakjai trasē norisinājās Baltijas autokrosa čempionāta pēdējais, ceturtais, posms. Šajās sacensībās komandu pārstāvēja Māris Līcis un Intars Grandāns. Lai gan abiem pilotiem sacensībās gāja visādi – no Lietuvas atgriezāmies ar kopvērtējuma dubultuzvaru!

Pēdējā posmā mūsējiem nācās sacensties ar 4 lietuviešiem – Urbu, Zavarski, Žundu un Lugausku.

Laika kontroles braucienos Māris izcīnīja otro vietu, bet Intars palika sestais, jo bija problēmas ar ātrumu pārslēgšanu.

Pirmajā kvalifikācijā Māris izvirzījās vadībā, bet pirmajā līkumā viņa bagija sānos ietriecās Lugausks. Līdz ar šo neveiksmīgo kontaktu Māris atkrita uz ceturto vietu, bet Intars finišēja piektais, jo vēl arvien problēmas sagādāja ātrumu pārslēgšana, kam pamatā ir iepriekšējā posma avārija.
...
Komentāri (0)  |  2014-09-16 05:02  |  Skatīts: 2975x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atgriežamies no Lietuvas ar čempiona titulu! +(video)


 31. augustā Lietuvā Vilkiču trasē norisinājās Baltijas autokrosa čempionāta trešais posms. Buggy 1600 klasē bija 9 dalībnieki - trīs jēkabpilieši - Māris Līcis, Intars Grandāns un Jānis Ščerbickis, kas nu jau visi pārstāv ALKO Racing Team, valmierietis Ervins Grencis un 5 lietuvieši.

Laika kontroles braucienos Mārim Līcim un Intaram Grandānam attiecīgi 2. un 3. ātrākais laiks aiz lietuvieša Tautvida Urbas. Mūsējie būtu ātrāki, bet Līča bagijam pēdējā trases līkumā bija priekšējās piekares defekts, līdz ar to viņš sagriezās, tāpēc lēnāks kļuva arī Grandāns, kas sekoja Mārim.

Pirmajā kvalifikācijas braucienā mūsējiem lielisks starts un tik pat lielisks finišs: Māris – pirmais, bet Intars – otrais, aiz sevis atstājot Tautvidu Urbu.
...
Komentāri (3)  |  2014-09-03 02:17  |  Skatīts: 4933x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šajā nedēļas nogalē Baltijas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms!


 Pēc ieilgušās trīs mēnešu pauzes beidzot kalendāros atgriezušies Baltijas autokrosa čempionāta pēdējie posmi. Ar vienas nedēļas starpību tie abi norisināsies Lietuvā: trešais posms – 31. augustā, Vilkiču trasē, bet ceturtais posms – 13. septembrī, Šakiai trasē.

Arī ALKO Racing Team pilnā sastāvā gatavojas sezonas noslēdzošajām Baltijas autokrosa cīņām.

Šīs nedēļas nogales sacensībām Vilkičos Buggy 1600 klasē pieteikušies 7 braucēji – 3 jēkabpilieši (Līcis, Grandāns, Ščerbickis) un 4 lietuvieši (Urba, Zavarskis, S. Žunda, G. Žunda).

Vilkičos, iespējams, konkurence būs lielāka, jo tur tiek atsevišķi izdalīta arī aizmugures piedziņas bagiju klase (D-3A RWD), kurā pieteikušies vēl 4 braucēji, un pilnas piedziņas bagiju klase (D-3A AWD), kurā pieteikušies 3 dalībnieki, bez jau Buggy 1600 klasē redzamajiem, tajā skaitā, arī R. Lepšis. Tātad kopā Vilkiču sacensībām gatavojas vismaz 14 bagiju braucēji.
...
Komentāri (1)  |  2014-08-26 04:31  |  Skatīts: 3282x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tehniskas problēmas neļauj uzvarēt Lietuvā


 14.06.2014. ALKO Racing Team devās uz Ukmerģes trasi Lietuvā, kur norisinājās Lietuvas autokrosa čempionāta 2. posms. Mūsu komandu pārstāvēja Intars Grandāns.

Buggy 1600 klasē startēja 8 bagiji, bez pieciem lietuviešiem un Grandāna, pacīnīties bija ieradušies arī Ervins un Justs Grenči no Valmieras. Diemžēl šīs sacensības noslēdzās bez mūsu bagiju braucējiem uz goda pjedestāla.

Grandāns pēc laika kontroles braucieniem ierindojās 5. vietā, bet 1. kvalifikācijas braucienā finišēja 7., jo bagijam saplīsa bremžu truba. Otrajā kvalifikācijas braucienā Intars no sākuma izvirzījās piektajā pozīcijā, bet divi priekšā braucošie lietuvieši saķērās, un Grandāns pakāpās uz trešo pozīciju un trešais arī finišēja, par spīti bagija pusass defektam.
...
Komentāri (0)  |  2014-06-16 21:29  |  Skatīts: 4642x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Grandāns dodas uz Lietuvu


Šajā nedēļas nogalē, 14.06.2014., ALKO Racing Team dodas uz Lietuvu, kur Ukmerģes trasē Lietuvas autokrosa čempionāta 2. posma sacensību startam Buggy 1600 klasē gatavojas Intars Grandāns.

Brīvie treniņbraucieni sāksies plkst. 9.40, laika kontroles braucieni – plkst. 10.45, bet plkst. 12.00 sāksies pirmie kvalifikācijas braucieni.
...
Komentāri (0)  |  2014-06-10 21:40  |  Skatīts: 852x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Neveiksmju sērija Mūsā


 Pagājušajā nedēļas nogalē, 24. un 25. maijā, Bauskā sporta kompleksā Mūsa norosinājās Eiropas čempionāta autokrosā 2. posms. Startam Buggy 1600 klasē gatavs bija arī Māris Līcis un ALKO Racing Team, bet šis posms komandai izvērtās ļoti neveiksmīgs.

Buggy 1600 klasē šoreiz bija 23 dalībnieki. Māris bez starpgadījumiem nobrauca brīvos treniņus, bet pirmajā laika kontroles braucienu sērijā sagriezās pēc otrā tramplīna. Veiksmīgs nebija arī otrais laika kontroles brauciens, jo radās problēmas ar bagija elektrību, līdz ar to Mārim 21. rezultāts laika kontroļu kopvērtējumā.

Nevienā no kvalifikācijas braucieniem Līcim tā arī neizdevās finišēt gan bagija tehnisko problēmu dēļ, gan pateicoties kontaktcīņām trasē. Pirmajā kvalifikācijas braucienā starta līkumā Līča bagija labajā sānā no trases ārmalas ietriecās lietuvietis Tautvidas Urba, un Māris lēnām noriņķoja divus apļus, jo bez sadauzīta bagija sāna vēl bija radies arī riteņa pusass defekts. Savā braucienā Līcis tika kvalificēts 6. vietā.
...
Komentāri (1)  |  2014-05-27 02:14  |  Skatīts: 9545x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Caur dubļiem līdz uzvarām!Vakar, 11. maijā, Lietuvā Marijampoles trasē notika 2. Baltijas autokrosa čempionāta posms. Tur Buggy 1600 klasē 7 dalībnieku konkurencē par uzvarām cīnījās arī abi ALKO Racing Team piloti – Māris Līcis un Intars Grandāns. Šai klasei klāt vēl tika pievienoti 3 aizmugurējās piedziņas bagiji.

Trasē komanda ieradās jau piektdienas vakarā, kad vēl bija saulains un patīkams laiks. Sestdienas rīts sākās ar lietusgāzi un tā periodiski turpinājās visu dienu. Trase bija ļoti dubļaina, un tādi pēc braucieniem bija arī visi bagijisti.
Laika kontroles braucienos Māris ierindojās trešajā vietā aiz Zavarska un Urbas, bet Intars sestais, jo radās problēmas ar bagija gāzes mehānismu.

Pirmo kvalifikācijas braucienu Māris noslēdza 5. vietā, jo pēc starta pirmajā līkumā iebrauca dubļainajā trases ārmalā, bet Intars – astotais, jo atkal bija tehniskas problēmas ar bagija gāzes mehānismu.
...
Komentāri (0)  |  2014-05-11 21:59  |  Skatīts: 4091x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Autokross Smiltenē 27.04.2014.


Komentāri (0)  |  2014-05-02 18:52  |  Skatīts: 2177x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesLapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] |