Noslēdzam sezonu ar dubultuzvaru!

13. septembrī ALKO Racing Team devās uz Lietuvu, kur Šakjai trasē norisinājās Baltijas autokrosa čempionāta pēdējais, ceturtais, posms. Šajās sacensībās komandu pārstāvēja Māris Līcis un Intars Grandāns. Lai gan abiem pilotiem sacensībās gāja visādi – no Lietuvas atgriezāmies ar kopvērtējuma dubultuzvaru!

Pēdējā posmā mūsējiem nācās sacensties ar 4 lietuviešiem – Urbu, Zavarski, Žundu un Lugausku.

Laika kontroles braucienos Māris izcīnīja otro vietu, bet Intars palika sestais, jo bija problēmas ar ātrumu pārslēgšanu.

Pirmajā kvalifikācijā Māris izvirzījās vadībā, bet pirmajā līkumā viņa bagija sānos ietriecās Lugausks. Līdz ar šo neveiksmīgo kontaktu Māris atkrita uz ceturto vietu, bet Intars finišēja piektais, jo vēl arvien problēmas sagādāja ātrumu pārslēgšana, kam pamatā ir iepriekšējā posma avārija.

Otrajā kvalifikācijā Māris sagriezās pirmajā līkumā, jo bagijam bija pusass defekts no kontakta pirmajā kvalifikācijas braucienā. Līcis finišēja piektais. Šis brauciens bija veiksmīgāks Intaram, kurš izcīnīja 3. vietu.

Trešajā kvalifikācijas braucienā Līcim izdevās izcīnīt un noturēt otro vietu, bet Grandāns atkal finišēja piektais to pašu bagija problēmu dēļ.

Finālā Mārim starts no pirmās rindas (trešā izvēle), bet Intars startēja no otrās rindas (pirmā izvēle). Līcim lielisks starts, viņš izrāvās vadībā un pirmais arī finišēja. Mārim šajā sezonā izcīnītas četras uzvaras no četrām! Bet Grandāns finālā tā arī neizbrauca no savas starta vietas, jo bagija vienam motoram pārtrūka ķēde. Finālā netālu no starta trasē palika arī lietuvieši Urba un Zavarskis.

Jau pirms šī posma tika noskaidrots, ka Māris ir Baltijas Buggy 1600 klases čempions. Bet Intars, lai gan šīs sacensības viņam nebija veiksmīgas, tāpat ar viena punkta pārsvaru spēja noturēt savu kopvērtējuma otro vietu! Trešo vietu Baltijas čempionāta kopvērtējumā izcīnīja lietuvietis Tautvids Urba.

Paldies atbalstītājiem par sacensībās kopā pavadīto laiku un īkšķu turēšanu! Šī sezona bija izdevusies arī pateicoties sponsoriem: ALKO, Auto Kada un Virši-A!
Komentāri (0)  |  2014-09-16 05:02  |  Skatīts: 3103x         Ieteikt draugiem       TweetMe