Tehniskas problēmas neļauj uzvarēt Lietuvā

14.06.2014. ALKO Racing Team devās uz Ukmerģes trasi Lietuvā, kur norisinājās Lietuvas autokrosa čempionāta 2. posms. Mūsu komandu pārstāvēja Intars Grandāns.

Buggy 1600 klasē startēja 8 bagiji, bez pieciem lietuviešiem un Grandāna, pacīnīties bija ieradušies arī Ervins un Justs Grenči no Valmieras. Diemžēl šīs sacensības noslēdzās bez mūsu bagiju braucējiem uz goda pjedestāla.

Grandāns pēc laika kontroles braucieniem ierindojās 5. vietā, bet 1. kvalifikācijas braucienā finišēja 7., jo bagijam saplīsa bremžu truba. Otrajā kvalifikācijas braucienā Intars no sākuma izvirzījās piektajā pozīcijā, bet divi priekšā braucošie lietuvieši saķērās, un Grandāns pakāpās uz trešo pozīciju un trešais arī finišēja, par spīti bagija pusass defektam.

Trešajā kvalifikācijas braucienā Intars no starta aizbrauca pirmais un tā arī turpināja visu kvalifikācijas braucienu, līdz tieši pirms finiša bagija vienam motoram pārtrūka ķēde, bagijs palika lēns, un trīs lietuvieši paspēja viņu apdzīt, līdz ar to kvalifikācijā izcīnīta ceturtā vieta.

Finālā Grandāns startēja ar bagiju, kuram strādā tikai viens motors, līdz ar to nebija lielu izredžu cīnīties par pjedestāla pozīcijām. Lietuvas autokrosa čempionāta 2. posmu Intars noslēdza 6. vietā.
Komentāri (0)  |  2014-06-16 21:29  |  Skatīts: 4762x         Ieteikt draugiem       TweetMe