Nova Pakas turpinājums


 Diemžēl salīdzinoši ātra rezultātu atspoguļošana sacensību otrajā dienā neizdevās, jo stiprā lietus dēļ pārtrūka interneta savienojums dalībnieku parkā.

Trešajā kvalifikācijas braucienā Māris Līcis sākumā izcīna ceturto pozīciju, bet priekšpēdējos apļos divreiz saslīd vienā un tajā pašā līkumā, kas diezgan liktenīgs izrādījās arī pagājušajā gadā, tādējādi dodot iespēju diviem konkurentiem veikt apdzīšanas manevru. Līcis finišē 6.

Dāvis Aupe un Oskars Eglītis trešajā kvalifikācijas braucienā finišē septītie, bet Andris Kuļikovskis nefinišē.

Kopvērtējumā pēc kvalifikācijas braucieniem Māris izcīna 9 punktus, iekļūstot C finālā (starts no 3. rindas). Šis brauciens noslēdzās nepiepildot cerības par B finālu, jo Māris finišēja trešais, sacensību kopvērtējumā iegūstot 19. vietu.

Kopvērtējumā Buggy 1600 pēc sacensībām A. Kuļikovskis 30., Aupe – 33., Eglītis – 37.

Jānis Boks SuperBuggy klasē trešo kvalifikācijas braucienu noslēdz otrajā pozīcijā, iegūstot 3 punktus braucienu kopvērtējumā un startu A finālā, kas arī nebija veiksmīgs, jo Jāņa bagijam pāri pārbrauca konkurents, liedzot turpināt cīņu par augstākām vietām. Jānis Boks A finālā paliek 10.

Pēc Nova Pakas posma kopvērtējumā Māris Līcis noslīd uz 13. vietu. Arī Jānis Boks pēc šī posma savā klasē trīspadsmitais.

 

ALKO Racing Team komanda šajā pēcpusdienā atgriezusies mājās no ārzemēm. Tagad priekšā darbs, lai kārtīgi salabotu Nova Pakā gūtos bagija bojājumus un gatavotos nākamajiem Eiropas čempionāta posmiem Čehijā un Ungārijā.

Komentāri (0)  |  2011-07-05 06:02  |  Skatīts: 2113x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ