LAF Folkreisa ziemas kausa 5. posms un LAF Krosa komisijas kausa 5. posms 27. februārī sporta kompleksā "Pilskalni"


 Sestdien, 27. februārī sporta kompleksā „Pilskalni” norisināsies LAF Folkreisa Ziemas kausa 5. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 5. posms.
 
Folkreisa braucēji ar Pilskalnu trasi ir iepazinušies jau 2010. gadā, kad pie mums norisinājās viens no folkreisa vasaras kausa posmiem. Folkreiss ir autokrosa sacensības vieglajām sērijveidā ražotām automašīnām. Tehnikas sagatavošanas izmaksas tiek kontrolētas ar fiksētu automobiļu cenu (950 EUR) un iespēju tehniku iegādāties katram sacensību apmeklētājam, bet automašīnas īpašniekam nav tiesību automašīnu nepārdot, ja tai sacensību laikā ir pieteicies pircējs.
 
Savukārt, LAF krosa komisijas autokrosa kauss ir autokrosa sacensības speciāli autokrosam taisītām vieglajām automašīnām, kurās parasti piedalās Latvijas autokrosa čempionāta klašu ieinteresētie braucēji, kā arī autosportisti, kuriem ir LAF tehniskajiem noteikumiem atbilstošas sacensību mašīnas. Krosa komisijas kausa izcīņas sacensībās droši vien varēsim vērot Pilskalnu trasi pārzinošus braucējus no amatieru krosa sacensībām.
 
Pie mums pagaidām sniega daudz, un visu nedēļu sola vēl. Bet, tā kā nav lielu mīnus grādu un sniegs ir lielāko tiesu slapjš, sacensības paredzētas ar bezradžu riepām.

Ja laika apstākļi kardināli mainīsies, lēmumu par sacensību atcelšanu paziņosim ceturtdien, 25. februārī. Tā būs arī pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena. Pieteikumus sacensībām var iesniegt autocross.lv mājaslapā.

Aktuālajai informācijai sekojiet autocross.lv mājaslapā, kā arī mūsu sociālo tīklu lapās:
  • draugiem.lv lapā: https://www.draugiem.lv/pilskalni/
  • draugiem.lv domubiedros: https://www.draugiem.lv/group/16124582/sporta-komplekss-pilskalni/
  • Facebook.com lapā: https://www.facebook.com/Sporta-Komplekss-Pilskalni-219689528367787/
  • Twitter.com: @pilskalni
Komentāri (0)  |  2016-02-23 05:23  |  Skatīts: 1804x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ