LIVE: Buggy 1600 Pilskalnos!


 Svētdiena, 10.07.2016.

20.00 Sacensību dienas Pilskalnos noslēgušās. Šoreiz mūsu komandas braucējiem neizdevās tik lieliski finiši, kā bija iecerēts. Mārim Līcim izdevās aizcīnīties līdz pirmajai pozīcijai, kas priekšpēdējā aplī tika zaudēta tehnisku problēmu dēļ - bagijam nolūza priekšējā pusass, Līcis sagriezās, un viņam pāri pārbrauca Ivo Sults. Uzvaru no pēdējās starta rindas izcīnīja Tautvids Urba. Justs Grencis otrais, Gintars Morkevičs trešais. No mūsējiem visveiksmīgākais Mortens Perševics, kas izcīnīja ceturto vietu, tālāk finišā sekoja Kadaks, Līcis un Šcerbickis, bet Zavarskis un Sults izstājās.


15.50 Buggy 1600 klases trešās kvalifikācijas finiša secība: Zavarskis, Grencis, Urba, Ščerbickis, Kadaks. Sults, Līcis, Morkevičs un Perševics atkārtotajā braucienā nestartēja. Līča bagijam bojājumi novērsti - drīz fināls! Fināla starta pozīcijas: Zavarskis, Grencis, Ščerbickis, Līcis, Sults, Morkevičs, Urba, Kadaks, Perševics.

14.00 Buggy 1600 trešās kvalifikācijas brauciens apturēts ar sarkanajiem karogiem - trasē apgāžas Justs Grencis. Bet pirms tam pirmajā līkumā tiek sasists Māra Līča bagijs. Tagad aktīvs darbs boksos, lai sagatavotu tehniku uz finālu. Atkārtotajā braucienā nepaspēs piedalīties.

13.55 Sākušies trešās kvalifikacijas braucieni. Otrajā kvalifikācijā viss mierīgi, izņemot Tautvids Urba nobrauc no starta, jo viņa bagijam nedeg gabarītgaismas. Otrās kvalifikācijas rezultāti: Zavarskis, Līcis, Sults, Morkevičs, Grencis, Ščerbickis, Perševics, Kadaks.

10.45 Labrīt no Pilskalniem! Pie mums motoru rūkoņa pilnā sparā! Noslēdzies Buggy 1600 klases pirmās kvalifikācijas brauciens. Startu izrauj Tautvids Urba, seko Zavarskis, Grencis un Līcis. Tāda pat secība arī finišā. Pirmajā līkumā pēc starta igaunis Kadaks iebrauc Perševica bagijā, un abi no brauciena izstājas.Sestdiena, 09.07.2016.

21.15 Noslēgušies laika kontroles braucieni. Secība sekojoša: Urba, Zavarskis, Līcis, Grencis, Sults, Morkevičs, Ščerbickis, Perševics, Kadaks.
Pirmās kvalifikācijas braucieni sāksies rīt, plkst. 10.00, tad sekos dalībnieku parāde, pārējie kvalifikācijas braucieni un fināli.

18.20
Sveiciens visiem no sporta kompleksa "Pilskalni"! Šeit jau visu dienu rūc dažādu veidu autokrosa tehnikas motori, tai skaitā no plkst. 17.30, Buggy 1600 klases. Sacensībām bija pieteikušies un trasē ir ieradušies 9 braucēji - ALKO Racing Team pārstāvji Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics, no Nova Pakas uz Pilskalniem atceļojis Justs Grencis, un ar mūsējiem, kā šajā sezonā ierasts, spēkoties gatavi igauņi Ivo Sults un Janars Kadaks un lietuvieši Tautvids Urba, Toms Zavarskis un Gintars Morkevičs.
Noslēgušies brīvie treniņi, un šodienas programmā vēl laika kontroles braucieni. Kvalifikācijas braucieni un fināli norisināsies rīt no plkst. 10.00!
Jaunākajai informācijai varat sekot līdzi arī sporta kompleksa "Pilskalni" mājaslapā www.skpilskalni.lv un facebook.com lapā, kā arī autocross.lv.
Aktuālākā informācija par Buggy 1600 klasi parādīsies arī šeit!
Komentāri (0)  |  2016-07-10 03:26  |  Skatīts: 3440x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ