2016. gada autokrosa sezonas atklāšana jau šonedēļ!


 24. aprīlī, kā ierasts, Smiltenē, Tepera trasē tiks atklāta jaunā 2016. gada autokrosa sezona. Smiltenē norisināsies gan Latvijas, gan Baltijas autokrosa čempionāta pirmais posms. Startiem gatavojas arī ALKO Racing Team.
 
Buggy 1600 klasē uz šo posmu 10 pieteikumi – ALKO Racing Team pārstāvji Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics, Latvijas vārdu aizstāvēs arī Ritvars Zobens un Ervins un Justs Grenči, bet ar mūsējiem cīnīties gatavi lietuvieši Tomas Zavarskis un Gintaras Morkevičius, kā arī igauņi Ivo Sults un Janar Kadak.
 
Cīņas arī šosezon solās būt sīvas, startam pirmajā posmā nav pieteicies pagājušā gada čempions Tautvids Urba, bet ir visi pārējie iepriekšējās sezonas top braucēji. Skatītājiem aizraujošus momentus noteikti sagādās Eiropas autokrosa čempionāta braucēji Grenči, no pjedestāla pretendentiem nedrīkst izslēgt arī Ritvaru Zobenu, kurš no Latvijas čempionāta salonauto klases šosezon iesēdies bagijā (tā Ritvaram nebūs pirmā pieredze ar šāda tipa braucamo). Mums pagaidām nezināms vienīgi igaunis Janar Kadak.
 
Šī gada sezona solās būt aizraujoša ne tikai braucēju dēļ. Pēc Smiltenes posma sekos Baltijas čempionāta otrais posms 22. maijā Šakijai trasē Lietuvā, bet 3. posms 9./10. jūlijā līdz ar Latvijas čempionātu pirmo reizi Baltijas bagijiem būs ALKO Racing Team mājas trasē – Jēkabpils novada sporta kompleksā „Pilskalni”. Pēc lielas pauzes Baltijas čempionāts Buggy 1600 klasei noslēgsies 11. septembrī Lietuvā, Marijampoles trasē.
 
Lai izdevusies, sportiska un aizraujoša 2016. gada autokrosa sezona!
 
P.S. Ja esi Facebook.com lietotājs, seko ALKO Racing Team lapai:
https://www.facebook.com/alkoracingteam/?ref=aymt_homepage_panel
Kā arī sporta kompleksa „Pilskalni” lapai:
https://www.facebook.com/Sporta-Komplekss-Pilskalni-219689528367787/?ref=aymt_homepage_panel
Komentāri (1)  |  2016-04-19 01:10  |  Skatīts: 3666x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ALKO Racing Team* - 2016-04-20 20:14
Sacensībām Smiltenē pieteicies arī pagājušā gada čempions lietuvietis Tautvids Urba! Viņam gan par termiņa nokavēšanu sacensības sāksies bez laika kontroles un starts būs no pēdējās rindas, kas visu padara vēl intriģējošāku!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ