9. un 10. jūlijā visi uz Pilskalniem!


 Tieši pēc nedēļas Jēkabpils novada Kalna pagasta sporta kompleksā "Pilskalni" sāks rūkt autokrosa mašīnu motori, jo 9. un 10. jūlijā Pilskalnos norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta 4. posms, Folkreisa Vasaras kausa 3. posms, kā arī Baltijas autokrosa čempionāta 3. posms Buggy 1600 klasei, kurā startiem, kā ierasts, gatavojas trīs ALKO Racing Team pārstāvji - Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics.

Šīs būs ļoti intriģējošas sacensības, jo Pilskalnu trase debitē Baltijas autokrosa čempionāta rīkošanā. Organizatoru komanda īpaši parūpējās par to, lai bagiju braucējiem Pilskalnos būtu aizraujoši braukt, izveidojot trases pagarinājumu ar tramplīnu.

Dalībnieku pieteikšanās turpināsies līdz 6. jūlijam, tāpēc vēl nav iespējams uzzināt, cik liela būs bagiju braucēju konkurence čempionāta priekšpēdējā posmā. No rezervējumiem dalībnieku parkā var secināt, ka startam, izņemot ALKO Racing Team pārstāvjus, gatavojas sezonas kopvērtējuma vadošais trijnieks - Janars Kadaks, Tautvids Urba un Ivo Sults, kā arī lietuvietis Gintars Morkevičus un Latvijas pārstāvis Eiropas autokrosa čempionāta Junior Buggy klasē - Justs Grencis.

Kopvērtējumā pēc diviem no četriem posmiem no mūsējiem vislabākais ir Jānis Ščerbickis, kurš no trešās vietas ieguvēja igauņa Sulta atpaliek tikai par vienu punktu. Mortens Perševics pagaidām ierindojas kopvērtējuma dalītajā piektajā/sestajā vietā. Mārim sezona līdz šim bijusi ļoti neveiksmīga - tehniskas problēmas pirmajā posmā un dramatiska kūleņošana otrajā posmā. Nu bagijs ir salabots un gatavs cīņām, tikpat apņēmīgs ir arī Māris - mājas trasē primārais mērķis ir beidzot šajā sezonā finišēt, bet svarīgi ir arī sasniegt pēc iespējas augstāku rezultātu savu draugu, atbalstītāju un skatītāju priekšā!

Šī ir vislabākā un ģeogrāfiski vistuvākā iespēja, lai atbalstītu savējos, tāpēc visus 9. un 10. jūlijā gaidām Pilskalnos!

Vairāk informācijas iespējams atrast sporta kompleksa " Pilskalni" mājaslapā - www.skpilskalni.lv!
Komentāri (2)  |  2016-07-02 09:17  |  Skatīts: 23712x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
RocioXRuma* - 2016-12-01 07:01
Hi! Where I can download the XRumer 12? This URL is not working - http://freecheapxrumer.com/ :(

KellyThear* - 2016-12-23 00:44

Hello, dear Administration!

For a long time I watch your project,
but today I was surprised strange facts (and photos) on your website,
that someone posted on my profile:
http://letsdodating.net/KellyThear/private_photo

Is all this true?
How to understand it all ?!
I hope for early answer!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ