No Lietuvas bez kausiem


     7. jūnijā Lietuvā, Vilkiču trasē, norisinājās 2. Baltijas autokrosa čempionāta posms. Buggy 1600 klasē uz starta starp 10 dalībniekiem bija trīs ALKO Racing Team pārstāvji – Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics.
 
   Šoreiz ļoti nācās spēkoties ar lietuviešu braucējiem. Pašā dienas sākumā vadībā jau pēc laika kontroles braucieniem izvirzījās Tautvids Urba. Mārim laika kontroles braucienā otrais labākais laiks, Jānim – sestais, bet Mortenam – 10.
 
 Pirmajā kvalifikācijas braucienā uzvara Urbam, aiz viņa otrais finišēja Līcis, trešais lietuvietis A.Lugausks, Perševics sestais, bet Ščerbickis sadursmju dēļ nefinišēja.
 
    Otrajā kvalifikācijas braucienā atkal vadībā Urba. Māra bagijam pēc sadursmēm startā nolūza pusass, viņš sākotnēji noturējās trešajā vietā, bet pirmajā aplī pēdējā trases līkumā sagriezās, līdz ar to zaudēja visas pozīcijas un beigās bez priekšpiedziņas aizcīnījās līdz 5. vietai. Mortens finišēja ceturtais, bet Jāņa bagijam brauciena laikā nolūza aizmugures ritenis, un viņš atkal nefinišēja.
 
    Trešajā kvalifikācijā atkal līderis Urba, Līcis startā izraujas otrais, bet zaudē pozīciju Zavarskim. Perševics finišēja piektais, bet Ščerbickim tehnikas problēmas un sacensības beigušās vēl pirms finālbrauciena.
 
    Buggy 1600 klases finālbrauciens izvērtās gana dramatisks – starta taisnē Māra bagijs saņēma vairākus sitienus no konkurentiem, tika nolauzta bagija piekare un radās arī motora defekts, līdz ar to nebija iespējams turpināt cīņu. Arī finālā pirmais Urba, viņam sekoja Zavarskis, trešais – lietuvietis G.Morkevičs, bet ceturtais – Mortens Perševics.
 
   Kopvērtējumā pēc pirmajiem diviem posmiem ar divām uzvarām un maksimālo punktu skaitu pirmajā vietā ierindojas Tautvids Urba (40 punkti). Arī pārējās divas vietas pirmajā trijniekā lietuviešiem: otrais pagaidām G.Morkevičs (27 punkti), bet trešais – Zavarskis (26 punkti). Ar vienu punktu no trijnieka pagaidām atpaliek Māris Līcis (4. vieta, 25 punkti), Mortens Perševics dalītā 6./7. vietā ar 21 punktu, bet Ščerbickis noslēdz kopvērtējumu (10. vieta) ar 11 Smiltenē izcīnītajiem punktiem.
 
   Tagad Buggy 1600 klases dalībniekiem Baltijas čempionāta vasaras brīvlaiks – nākamās sacensības norisināsies 22. augustā Smiltenes trasē. 
Komentāri (0)  |  2015-06-09 21:08  |  Skatīts: 2215x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ