Nedēļas nogalē uz Smilteni!


    23. augustā Smiltenē, Tepera trasē, norisināsies priekšpēdējais Baltijas autokrosa čempionāta posms Buggy 1600 klasei. Sacensībām pieteikušies septiņi dalībnieki. Trīs ALKO Racing Team pārstāvjiem Mārim Līcim, Jānim Ščerbickim un Mortenam Perševicam būs jāspēkojas ar igauni Ivo Sultu un trīs lietuviešiem, kas pagaidām ir čempionāta kopvērtējuma līderi – Tautvidu Urbu, Gintaru Morkeviču un Tomu Zavarski.
 
   Šajā sezonā pagaidām veiksmīgākais Buggy 1600 klases braucējs ir lietuvietis Tautvids Urba, kas izcīnījis uzvaras iepriekšējos divos posmos. Pārējiem čempionāta dalībniekiem mainīgi panākumi. Māris Līcis pēc Smiltenes trešās vietas izcīnīšanas cieta neveiksmi finālbraucienā Vilkičos, kur posmā gūta tikai septītā vieta. Pirms šī posma viņš atpaliek ar diviem punktiem no kopvērtējuma pašreizējā otrās vietas ieguvēja Gintara Morkeviča un tikai par vienu punktu no pašlaik trešajā vietā esošā Toma Zavarska. Mortens Perševics pirms Smiltenes posma kopvērtējumā dalītā 6./7. vietā, bet Jānis Ščerbickis – desmitais.
 
   Smiltenes posms būs trešais no četriem šajā sezonā. Pēdējās sacensības septembra otrajā nedēļas nogalē norisināsies Lietuvā, Marijampolē. Ja Tepera trasē Tautvids Urba izcīnīs trešo uzvaru sezonā, kopvērtējumā viņš vairs nebūs panākams un uz pēdējo sacensību posmu jau dosies kā 2015. gada Baltijas čempions. Smiltenes cīņas šoreiz neparedzamas – uz pjedestāla var kāpt jebkurš! Līdzjutējiem, protams, jāatbalsta mūsējie, jo nedrīkstam visas sezonas kopvērtējuma godalgotās vietas atstāt lietuviešiem. Tiekamies Smiltenē!
Komentāri (0)  |  2015-08-18 01:46  |  Skatīts: 5827x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ