Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāts Bauskā "MŪSAS" trasē (Video reklāma LC )


 Info no „Mūsas” mājaslapas:
www.musa.lv

„Jau ierasts, ka Latvijas Autokrosa sezona noslēdzas Mūsas trasē un, arī šis gads nav izņēmums. 10. un 11. septembrī Sporta Kompleksā Mūsa tiks noskaidroti 2011. gada Latvijas Autokrosa Čempionāta uzvarētāji, kā arī Baltijas D-3A bagiju klases kausa ieguvējs, LAF Vasaras kausa uzvarētājs folkreisā un jaunizveidotā Mūsas kausa ieguvēji gan folkreisā gan arī autokrosā.
Sestdien, 10. septembrī trasē dosies Latvijas Autokrosa Čempionāta un Baltijas D-3A bagiju kausa izcīņas, VAZ Klasikas kausa, Latvijas Jaunatnes čempionāta CK125 klases, kā arī Latvijas Bērnu čempionāta Beta bagiju dalībnieki, lai cīnītos par uzvaru gan Mūsas trasē, gan visā 2011. gada čempionātā. Atskatoties uz iepriekšējiem gadiem, tieši pēdējais seriāla posms Bauskā, jau tradicionāli, sapulcē lielāko dalībnieku skaitu visas sezonas garumā. Uz šo brīdi sacensībām jau pieteikušies 86 sportisti.
Pēc sestdienas kaujām, svētdien (11. septembrī) trasē dosies folkreisa braucēji. Tiem dienas garumā būs jānoskaidro LAF Folkreisa Vasaras kausa ieguvējs. Paralēli centrālajam folkreisa seriālam būs jānoskaidro Mūsas kausa ieguvējs gan autokrosā, gan folkreisā.
10. un 11. septembrī sacensību atklāšana 11:00, kam sekos kvalifikācijas un finālu braucieni.
Paralēli sacensībām bērnus gaidīs piepūšamās atrakcijas un velokarti, kā arī drosmīgākajiem līdzjutējiem būs iespēja vērot sacensības no putna lidojuma, kā arī izmēģināt katapultas spēku.
Biļešu iepriekšpārdošana uz autokrosa sezonas noslēguma svētkiem Sporta Kompleksā Mūsa, jau sākusies ''Biļešu Serviss'' kasēs. Kā ierasts iepriekšpārdošanā biļetes lētākas (3 - 7 Ls).”


ALKO Racing Team šajās sacensībās pārstāvēs trīs dalībnieki – Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Intars Grandāns.
Māra bagijs sacensībām ir gandrīz sagatavots, novērsti visi Ungārijā gūtie defekti. Šīs sacensības Mārim tāpat kā citi apmeklētie Baltijas kausa posmi būs gatavošanās pēdējiem Eiropas čempionāta posmiem, kas jau septembra otrajā pusē norisināsies Francijā un Itālijā.
Turēsim īkšķus par visiem ALKO RT pārstāvjiem, lai nevajā tehniskās problēmas, un šo sacensību noslēgumā cerēsim uz apbalvošanas pjedestāla ieraudzīt pēc iespējas lielāku komandas pārstāvju skaitu!

                                                                                             Video reklāma LC 2011

Komentāri (0)  |  2011-08-31 07:06  |  Skatīts: 2027x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ