Atskats no St Igny de Vers


 17. un 18. augustā Francijā Saint Igny de Vers trasē norisinājās Eiropas čempionāta autokrosā priekšpēdējais posms. Buggy 1600 klasē sacensībās piedalījās 31 dalībnieks, kuru skaitā bija arī Māris Līcis.

Mārim sacensības sākotnēji bija ļoti veiksmīgas - pēc laika kontroles braucieniem viņš ierindojās 12. vietā, tādējādi pirmajam kvalifikācijas braucienam izcīnot vietu pirmajā starta rindā. Pēc brauciena Māris savu vietu saglabāja, noslēdzot kvalifikāciju trešajā pozīcijā.

Nākamās dienas pirmais starts vēl veiksmīgāks - otrajā kvalifikācijas braucienā izcīnīta 2. vieta. Trešais kvalifikācijas brauciens Mārim nebija tik veiksmīgs - iegūta 5. vieta, bet pirmo divu braucienu punktu kopvērtējums nodrošināja startu B finālā no pirmās rindas.

B fināla starts vairākas reizes tika aizkavēts, jo uz starta laukuma laicīgi nebija ieradušies daudzi braucēji. Mārim tika dota iespēja izvēlēties starta vietu pirmajā rindā, jo viņš ieradās vislaicīgāk. Šeit varbūt tika izdarīta kļūda, izvēloties vidējo vietu, jo no tās trajektorija bija visdubļainākā. Mārim startā neizdevās tik ļoti atrauties, lai neiekļūtu masu sadursmē pirmajā līkumā, kuras laikā viņa bagijam ietriecās aizmugurē, pārbrauca pāri, un Māris vēl kādam pārbrauca pāri. Viņš pirmo līkumu pēc sadursmes atstāja priekšpēdējais, brauciena laikā apsteidzot vēl divus konkurentus, līdz ar to izcīnot 6. vietu B finālā, 14. vietu sacensību kopvērtējumā, kā arī 3 punktus čempionāta kopvērtējumam.

Komentāri (0)  |  2011-09-24 01:35  |  Skatīts: 2070x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ