Noslēdzies šī gada Eiropas čempionāts autokrosā!


 Līdz ar septembrī aizvadītajām sacensībām Madžorā noslēdzies šīs sezonas Eiropas čempionāts autokrosā. Latviju šogad  čempionāta kopvērtējumā visveiksmīgāk pārstāvēja Māris Līcis Buggy 1600 klasē, kopvērtējumā izcīnot 12. vietu . Otrs augstākais rezultāts Super Buggy klasē Jānim Bokam - 13. vieta kopvērtējumā, bet trešais atzīstamākais rezultāts Andrim Kuļikovskim, Buggy 1600 klases kopvērtējumā izcīnot 29. vietu.

ALKO Racing Team pateicas ģenerālsponsoram SIA ALKO un sponsoriem - AUTO KADA , a/s Virši-A, Hansa-Flex un Ponsse par atbalstu, ar cerību uz sastrādāšanos nākamajā sezonā!
Paldies arī informatīvajiem atbalstītājiem - autocross.lv , musa.lv , sports.delfi.lv un go4speed.lv !

Rezumējot sezonas sākumā uzstādītos mērķus, nav izcīnīta vieta pirmajā desmitniekā, bet ir sasniegti vērā ņemami rezultāti, ieguldīts liels darbs bagija uzlabošanā, un Māris Līcis attīstījis un uzlabojis savas braukšanas prasmes. Sasniegts progress visās jomās, uz kuru komanda noteikti tieksies arī nākošajā sezonā!

Paldies visiem atbalstītājiem, faniem un mājaslapas sekotājiem par morālo atbalstu un līdzi jušanu un sekošanu Eiropas čempionāta gaitām un ārpus tā!

Komentāri (0)  |  2011-10-03 06:45  |  Skatīts: 5118x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ